Роман Насіров

За 2017 рік Насіров заробив 6 гривень і збіднів на 40 мільйонів

01.03.2018

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Колишній очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров задекларував лише 6 гривень власних доходів за 2017 рік. Також грошові активи Насірова зменшилися на 43 млн гривень, проте з’явилося два нових швейцарських годинники - повідомляє проект “Декларації” (Bihus.Info).

Скандальний суддя Глиняний з родиною володіє 7 квартирами і 4 будинками у столиці

18.08.2017

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Суддя Апеляційного суду міста Києва Віктор Глиняний задекларував квартиру площею 72 кв. м у київському мікрорайоні Позняки і будинок площею 174 кв. м на околиці столиці. Ще 6 квартирами і 3 будинками володіють родичі судді - мати, невістка, колишні дружина та теща. Про це повідомляє проект “Декларації”.

Підсумки дна: паспорти Насірова і футболіст Холодницький

25.06.2017

ДЕНИС

БІГУС

Всі тексти автора
Сьогодні на дні три фігуранти: Насіров з його англійським паспортом, Холодницький, з його футбольною активністю і маги-прикордонники, що вміють змусити собаку лаяти на наркотики. Коли наркотиків нема.

Володарі перснів: хто з українських чиновників полюбляє ювелірку (інфографіка)

15.06.2017

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Діамантові сережки, рубінові кольє, перли та Яйця Фаберже - справжні скарби містять декларації українських держслужбовців. В кого цих скарбів найбільше - дізнайтесь у рейтингу “золотих чиновників” від аналітиків проекту “Декларації”.

Ймовірність чесного розподілу справ НАБУ у Солом`янському суді 1/500000000

01.06.2017

АНАТОЛІЙ

ОСТАПЕНКО

Всі тексти автора
Згідно з розрахунками, ймовірність випадкового потрапляння групи резонансних справ НАБУ до одного і того ж судді - два на мільярд, йдеться у розслідуванні Анатолія Остапенка “Теорія неймовірностей” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Теорія неймовірності: як суддя Бобровник отримав гучні справи НАБУ

30.05.2017

АНАТОЛІЙ

ОСТАПЕНКО

Всі тексти автора
Солом’янський районний суд міста Києва - установа, де розглядаються розслідування Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. В цьому суді дають санкції на доступ до інформації, розглядають клопотання та звернення слідчих НАБУ і САП.

Насіров зберігав вдома документ з кримінальної справи проти Центру протидії корупції

19.04.2017
Роман Насіров, екс-голова Державної фіскальної служби України, підозрюваний Національним антикорупційним бюро у незаконному відстроченні платежів для компаній Онищенка, зберігав вдома витяг з кримінального провадження у справі проти Центру протидії корупції, яку сфальсифікували прокурори ГПУ.

Після сюжету "Наші Гроші" прокурори САП відкрили справу проти соратника Насірова

10.03.2017
Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрює у незаконному збагаченні «головного антикорупційника» ДФС Юрія Шеремета, який став фігурантом недавнього розслідування «Наші гроші з Денисом Бігусом». За фактами, наведеними в сюжеті, відкрито кримінальне провадження.