Рекордні півмільйона зарплати у серпні отримав заступник Луценка, який незаконно закривав кримінальне провадження

Заступник Генпрокурора Юрій Столярчук задекларував наприкінці серпня 2018 дохід у 425340 гривень. Попередні місяці 2018-го Столярчук отримував скромнішу заробітну плату - близько 116 тисяч гривень.
Оклад заступника Луценка – лише 32 тисячі гривень, решта заробітної плати в ГПУ – це надбавки, доплати, матеріальна допомога та премії.
Нагадаємо, минулого року Юрій Столярчук отримав догану від дисциплінарної комісії прокурорів за закриття епізоду про земельне рейдерство у справі Віктора Пшонки. Комісія прийняла відповідне рішення, оскільки Юрій Столярчук не мав жодних процесуальних повноважень у вказаному провадженні. Однак вивів з нього підозрювану, яка, до того ж, неодноразово відвідувала саме Столярчука в приміщенні Генпрокуратури перед прийняттям ним цього рішення.
Це мало б позбавити заступника Генпрокурора премій, принаймні, на місяць. Однак Юрій Луценко проігнорував рішення КДКП та не підписав наказ про застосування покарання щодо Столярчука. Навпаки, одразу після накладення стягнення комісією Столярчука преміювали – у розмірі 140% посадового окладу.
Детальніше про це повідомляла у своєму розслідуванні телепрограма “Наші гроші з Денисом Бігусом”.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новини7 мільйонів на бюлетенях: прокуратура перевіряє ймовірну розтрату за зверненням юристів проєкту “Свої Люди”
Після звернення юристів проєкту “Свої Люди” (Bihus.Info) прокурори відкрили 3 кримінальні провадження щодо можливої розтрати 6,8 млн грн на закупівлі виборчих бюлетенів. Порушення виявили активісти ГО “Філософія серця” і разом з юристами проекту “Свої Люди” (Bihus.Info) дотисли перевірку закупівель.
Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива пересів у бронеавтомобіль вартістю у 5 мільйонів
Народний депутат Ілля Кива пересів у броньовану Toyota Land Cruiser 200 за орієнтовно 5 мільйонів гривень. Про це йдеться у розслідуванні Анни Калюжної та Вадима Поньки для Bihus.Info.
“Знімати можна!”: законні права журналістів і як їх захистити
Журналістів нерідко називають четвертою гілкою влади, проте які права представники медіа мають за законом? В яких випадках ці права можуть бути обмежені, і головне, що робити, якщо професійній діяльності журналістів перешкоджають, - пояснює юрист Bihus.Info Євген Воробйов.