Прокурору повідомили про підозру через арешт героя програми “Наші гроші”

Колишній заступниці прокурора Оболонського району м. Києва Ілоні Клюге повідомили про підозру через незаконний арешт активіста Революції Гідності, 72-річного на той час Миколи Пасічника із Вінниччини. Справу веде Департамент спеціальних розслідувань ГПУ.
“[Микола Пасічник] безпідставно був затриманий, побитий правоохоронцями та доставлений до управління міліції, щодо якого слідчими складено процесуальні документи з неправдивими даними щодо нібито його участі у масових заворушеннях, а судом за клопотанням, складеним слідчим та погодженим заступником прокурора, його арештовано”, – йдеться в офіційному повідомленні ГПУ.
Микола Пасічник був одним із потерпілих героїв сюжету програми “Наші Гроші з Денисом Бігусом”, яка вийшла наприкінці січня цього року. Цей матеріал присвячений саме незаконним затриманням активістів Революції.
В офіційному повідомленні прес-служба ГПУ не вказала імені підозрюваного прокурора, однак журналісти BIHUS.Info з’ясували, що йдеться про Ілону Геннадіївну Клюге. Під час подій на Майдані вона була заступницею прокурора Оболонського району столиці. Після Революції її звільнили за люстраційним законом – вже з посади у Військовій прокуратурі Центрального регіону. Втім, державну службу вона не залишила.
Сьогодні Ілона Клюге працює у Фонді гарантування вкладів. Її нинішня посада також пов’язана із правоохоронною діяльністю – вона працює у Департаменті розслідування протиправних діянь. Також вона намагалася поновитися на роботі в прокуратурі через суд – безуспішно.
Тим часом у Генеральній прокуратурі України далі працює рідний брат Ілони Клюге – Олександр Геннадійович Клюге, а також дружина брата – Людмила Михайлівна Клюге.
В офіційному повідомленні ГПУ про вручення підозри Ілоні Клюге також написано: “Вирішується питання та збираються докази щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших співучасників вчинення цих злочинів”.
У згаданому сюжеті програми “Наші Гроші з Денисом Бігусом” вказується, що в суді обвинувачення проти Миколи Пасічника підтримувала працівниця прокуратури Оболонського району Аліна Головко. Її чоловік, Павло Головко, нині працює в ГПУ – саме в Департаменті спеціальних розслідувань, який і займається розслідуваннями злочинів проти Революції. Аліна Головко зараз працює в Прокуратурі м. Києва №6 – у Печерському районі.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниBihus.Info дізнались першу версію цін ще одного постачальника продуктів армії
Редакція Bihus.Info отримала видаткові накладні і копію контракту, укладеного Міністерством оборони на постачання продуктів військовим у 2023 році із ТОВ “Гарна справа”.
Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука
Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.
Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів
Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.