Важливо
Ми вплинули

Прокуратура оскаржує будівництво висотки у Харкові після розслідування журналіста “Лабораторії викриттів”

FacebookTwitterTelegram

Прокуратура подала до суду позов до ТОВ “Куликовський” та ФОП Вікторія Мица через будівництво багатоповерхівки по вул. Куликівській, 32, яке за версією правоохоронців відбувається з порушеннями закону. 

ТОВ “Куликовський” має у власності земельну ділянку, на якій звели багатоповерхівку, а ФОП Мица – є замовником реконструкції квартир.  

У суді прокуратура вимагає скасувати реєстрації повідомлень про початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність квартир до експлуатації, повідомляє пресслужба прокуратури. 

Мова про ЖК “Куликівський”, про проблеми й порушення на будівництві котрого детально розповів в своєму розслідуванні інтерн “Лабораторії викриттів 3.0” Павло Новик.

Нагадаємо, що у Харкові побудували багатоповерховий житловий будинок під виглядом реконструкцій окремих квартир. Тобто в центрі міста зростала висотка на 18 поверхів – а за документами це була почергова реконструкція квартир з нарощуванням поверхів. Така маніпуляція позбавила забудовника від обов’язку отримувати дозволи й погодження, які вимагає закон при зведенні багатоповерхового житлового будинку.

Фактично в релізі прокуратури використані всі факти, які були викладені у журналістському розслідуванні: і схема реконструкції квартир, і те, що забудовник мав би отримати містобудівні умови та обмеження, але не зробив цього, і що клас наслідків СС1, до якого відноситься реконструкція, дозволяє лише 4 поверхи, а звели 18. 

Будівництво триває вже понад рік, каркас будинку вже зведений, однак лише після публікації розслідування – прокуратура взялася оскаржувати будівельну схему.

 

Про схеми з виділенням земельних ділянок для учасників АТО і їхньою подальшою долею писали вже багато. В кожному регіоні - свої “правила”, свої проблеми, але єдиний для всіх висновок - обіцяна державою роздача землі для захисників перетворилася на велику годівничку для зацікавлених осіб.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Комунальні “Харківські тепломережі” віддали 150 млн оточенню свого ж директора

   150 млн грн за півроку. Саме на таку суму отримала підрядів від комунального підприємства “Харківські теплові мережі” новенька фірма, яка пов’язана з керівником цього підприємства Василем Скопенко.

   Новини

   “Фінансова опора”: у 2020-му “Голос” спонсорували співробітники мережі дитячих мовних курсів 

   У 2020-му році на рахунок партії «Голос» надійшло понад 500 тисяч гривень. Така сума вказана у двох останніх звітах політсили – за перший та другий квартали 2020 року. Серед донорів – жителі Києва, Харкова, Запоріжжя та Кам’янця-Подільського. Дехто з них «закинув» партії 31 гривню, а дехто – майже 200 тисяч. Найбільш «мажорними» донорами виявилися співробітники мережі дитячої мовної школи Green Country, які «підтримали» політсилу на понад півмільйона гривень. Серед співзасновників закладу – Наталя Лотоцька, дружина екскандидата від “Голосу”, одного з засновників мережі «Опора» та члена Центральної виборчої комісії Андрія Гевка.

   Новини

   Як викладачі Київського національного університету культури і мистецтв Поплавського у 2020-му спонсорували партію Поплавського

   Понад один мільйон гривень – саме стільки у 2020 році “Аграрна партія” офіційно отримала від своїх донорів. Прихильники політсили перераховували від 450 гривень до 200 тисяч. Найбільш щедрими та активними прихильниками партії стали викладачі та співробітники Київського національного університету культури і мистецтв, президентом якого є Михайло Поплавський. Можливо, це пов’язано з тим, що у тому ж році головою “Аграрної партії” став… Михайло Поплавський.