Важливо
Ми вплинули

Прокуратура оскаржує будівництво висотки у Харкові після розслідування журналіста “Лабораторії викриттів”

FacebookTwitterTelegram

Прокуратура подала до суду позов до ТОВ “Куликовський” та ФОП Вікторія Мица через будівництво багатоповерхівки по вул. Куликівській, 32, яке за версією правоохоронців відбувається з порушеннями закону. 

ТОВ “Куликовський” має у власності земельну ділянку, на якій звели багатоповерхівку, а ФОП Мица – є замовником реконструкції квартир.  

У суді прокуратура вимагає скасувати реєстрації повідомлень про початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність квартир до експлуатації, повідомляє пресслужба прокуратури. 

Мова про ЖК “Куликівський”, про проблеми й порушення на будівництві котрого детально розповів в своєму розслідуванні інтерн “Лабораторії викриттів 3.0” Павло Новик.

Нагадаємо, що у Харкові побудували багатоповерховий житловий будинок під виглядом реконструкцій окремих квартир. Тобто в центрі міста зростала висотка на 18 поверхів – а за документами це була почергова реконструкція квартир з нарощуванням поверхів. Така маніпуляція позбавила забудовника від обов’язку отримувати дозволи й погодження, які вимагає закон при зведенні багатоповерхового житлового будинку.

Фактично в релізі прокуратури використані всі факти, які були викладені у журналістському розслідуванні: і схема реконструкції квартир, і те, що забудовник мав би отримати містобудівні умови та обмеження, але не зробив цього, і що клас наслідків СС1, до якого відноситься реконструкція, дозволяє лише 4 поверхи, а звели 18. 

Будівництво триває вже понад рік, каркас будинку вже зведений, однак лише після публікації розслідування – прокуратура взялася оскаржувати будівельну схему.

 

Про схеми з виділенням земельних ділянок для учасників АТО і їхньою подальшою долею писали вже багато. В кожному регіоні - свої “правила”, свої проблеми, але єдиний для всіх висновок - обіцяна державою роздача землі для захисників перетворилася на велику годівничку для зацікавлених осіб.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Верховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави

   Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.

   Новини

   ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ

   За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.