Рольові ігри

Ми з Медведчуком - разом проти Зеленського, - Геннадій Москаль

14.11.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
Геннадій Москаль заявив, що із Віктором Медведчуком його об’єднує несприйняття президента Володимира Зеленського. Таке політик сказав в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.

“Наступ на свободу слова - це червона лінія”, - нардеп від “Слуги Народу”

08.11.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
Будь-який наступ на свободу слова, навіть заради боротьби з “медіакілерством”, є неприпустимим. Про це заявив нардеп від “Слуги Народу” Роман Грищук в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.

Ми розуміємо, що нас постійно будуть питати про Авакова, - нардеп від “Слуги Народу”

08.11.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
У фракції “Слуги Народу” з самого початку усвідомлювали, що їх часто запитуватимуть про голосування за Кабмін із Арсеном Аваковим. Про це в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри” сказав нардеп Роман Грищук.

“Слуга Народу” пояснив, чому його колеги не проголосували за арешт Дубневича

08.11.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
Частина з депутатів від “Слуги Народу” могла не проголосувати за дозвіл на арешт нардепа Ярослава Дубневича, бо не розуміла, що це означає. Про це в ефірі програми Bihus.Info сказав нардеп з провладної фракції Роман Грищук.

“Слуга Народу” Грищук: “Після скандалів деякі депутати роблять ще гірше”

08.11.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
Деякі депутати від “Слуги Народу”, потрапляючи у скандальні ситуації, поводяться так, що виглядають тільки ще гірше. Про це в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри” сказав народний депутат від СН Роман Грищук.