Блоги

Подешевле и очень упоротый. Денис Бигус готовит новый проект

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Есть такие люди, которые, еще не осуществив задуманное, не стесняются […]

Есть такие люди, которые, еще не осуществив задуманное, не стесняются делиться мыслями с общественностью. Автор проекта «Наші гроші» на телеканале ZIK Денис Бигус как раз из таких: еще не успев до конца придумать концепцию своего нового проекта, журналист уже объявил о нем на своей странице в Фейсбуке:

“Я хочу запустить новую программу. Очень упоротую программу. Я уже знаю о чем она будет, но еще совершенно не в курсе – какой. Пилот (пробник) будет писаться через неделю-две. И очень хочется, чтобы он был уже с обложкой (дизайн заставки). К этой обложке концептуально лишь два требования – она должна не нарушать уголовный кодекс (Украины) и быть ебанутой наглухо. Собственно, студия и всё внутреннее убранство будет делаться под эту обложку. Вот. Если вы можете такое придумать и сделать – напишите мне, пожалуйста.

Денег да. Но так как это пилот, то деньги будут лично мои, а значит я реально буду ныть о “подешевле”.

Готовы делать то, о чем говорит Денис? Тогда айда помогать!

Говорит Медіа няня

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Росіяни цілеспрямовано обстріляли колону мирних мешканців поблизу Давидового Броду: розповідь свідка

   З початку повномасштабної війни Росії проти українців, окупанти на Херсонщині не пропускали українських волонтерів з гуманітарною допомогою, а грабували гуманітарні вантажі. Не випускали людей з області, а розстрілювали їх. Розстрілювали навіть тих, хто намагався повернутись на Херсонщину, бо розмовляють без поваги.

   Новини

   “П’яна солдатня ходила купою на неї дивитися”: історія вчительки з Балаклії, чия родина пройшла крізь окупацію і тюрму

   “23 лютого у нас був захід для 6-го класу “Україна – це моя Батьківщина”, проводили патріотичні уроки. Після цього я пішла додому готуватися до занять на наступний день. А вранці прокинулися від сирени”, - пригадує початок повномасштабного вторгнення Вікторія Щербак, вчителька з Балаклії. Разом з іншими населеними пунктами Харківщини, українські збройні сили звільнили її від ворога на початку вересня. Нині тут працюють правоохоронці, ледь не щодня знаходячи свідчення масових злочинів росіян, вчинених за півроку окупації. Вже відомо і про сотні загиблих з ознаками знущань та насильницької смерті, і про існування спеціально облаштованих катівень, де людей утримували в жахливих умовах.