Блоги

Подешевле и очень упоротый. Денис Бигус готовит новый проект

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Есть такие люди, которые, еще не осуществив задуманное, не стесняются […]

Есть такие люди, которые, еще не осуществив задуманное, не стесняются делиться мыслями с общественностью. Автор проекта «Наші гроші» на телеканале ZIK Денис Бигус как раз из таких: еще не успев до конца придумать концепцию своего нового проекта, журналист уже объявил о нем на своей странице в Фейсбуке:

“Я хочу запустить новую программу. Очень упоротую программу. Я уже знаю о чем она будет, но еще совершенно не в курсе – какой. Пилот (пробник) будет писаться через неделю-две. И очень хочется, чтобы он был уже с обложкой (дизайн заставки). К этой обложке концептуально лишь два требования – она должна не нарушать уголовный кодекс (Украины) и быть ебанутой наглухо. Собственно, студия и всё внутреннее убранство будет делаться под эту обложку. Вот. Если вы можете такое придумать и сделать – напишите мне, пожалуйста.

Денег да. Но так как это пилот, то деньги будут лично мои, а значит я реально буду ныть о “подешевле”.

Готовы делать то, о чем говорит Денис? Тогда айда помогать!

Говорит Медіа няня

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Партнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука

   Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

   Новини

   Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників

   Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.

   Новини

   Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка

   14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.