Блоги

Подешевле и очень упоротый. Денис Бигус готовит новый проект

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Есть такие люди, которые, еще не осуществив задуманное, не стесняются […]

Есть такие люди, которые, еще не осуществив задуманное, не стесняются делиться мыслями с общественностью. Автор проекта «Наші гроші» на телеканале ZIK Денис Бигус как раз из таких: еще не успев до конца придумать концепцию своего нового проекта, журналист уже объявил о нем на своей странице в Фейсбуке:

“Я хочу запустить новую программу. Очень упоротую программу. Я уже знаю о чем она будет, но еще совершенно не в курсе – какой. Пилот (пробник) будет писаться через неделю-две. И очень хочется, чтобы он был уже с обложкой (дизайн заставки). К этой обложке концептуально лишь два требования – она должна не нарушать уголовный кодекс (Украины) и быть ебанутой наглухо. Собственно, студия и всё внутреннее убранство будет делаться под эту обложку. Вот. Если вы можете такое придумать и сделать – напишите мне, пожалуйста.

Денег да. Но так как это пилот, то деньги будут лично мои, а значит я реально буду ныть о “подешевле”.

Готовы делать то, о чем говорит Денис? Тогда айда помогать!

Говорит Медіа няня

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   “Слугу народу” у 2020-му на мільйони фінансували продавець з ринку, кандидат від Порошенка і бухгалтерки з “хрущовок”

   Журналісти Bihus.Info проаналізували фінансовий звіт політичної партії “Слуга народу” за 3 квартал 2020-го, який нещодавно було оприлюднено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Аналіз показав, що партію на мільйони гривень фінансували люди, які про це або не знали, або найімовірніше не мали змоги вносити настільки великі суми на партійний рахунок. 

   Ми вплинули

   СБУ оголосила підозру Медведчуку за вугільним епізодом з плівок Bihus.Info

   Спецслужба висунула нову підозру Медведчуку за епізодом про зрив поставок вугілля з Південно-Африканської Республіки та організацію закупівлі палива на окупованих територіях України. Про ці події йшлося у третій частині т.зв. “прослушки Медведчука”, опублікованій Bihus.Info.

   Новини

   У Харкові ПЛР-лабораторія від благодійників простоювала, поки на тестах заробляло оточення Терехова

   У розпал пандемії коронавірусу, коли по всій країні не вистачало лабораторій для аналізу ПЛР-тестів,  у Харкові новеньке обладнання від благодійників порошилося на складі. Замість обіцяної мером комунальної лабораторії - тестування замовляли приватним. А потім обладнання взагалі віддали приватникам в оренду за символічну плату.