Після звільнення керівника СБУ його родина купила маєток у Конча-Заспі на 800 квадратів

Родина першого заступника голови СБУ, начальника головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Юрія Артюхова, у травні цього року придбала маєток площею понад 800 квадратів у курортному районі Конча-Заспа
Родина першого заступника голови СБУ, начальника головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Юрія Артюхова, у травні цього року придбала маєток площею понад 800 квадратів у курортному районі Конча-Заспа (Козин) під Києвом, йдеться у розслідуванні Аліни Стрижак для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.
Будинок площею 828 метрів та 21 сотка землі записана на дружину Артюхова Крістіну та її батька Юрія Климука.
Удвічі менший сусідній від Артюхова будинок із меншою площею зараз продають за 2 млн доларів, будинок трохи далі – за $ 3, 5 млн. Великі маєтки тягнуть на 5, а то й на 6 мільйонів доларів. Маєток Артюхових зараз будується. Але на зйомці з коптера видно, що це буде 4 поверхи. На території є своя пристань, басейн, гараж, будинок для охорони. Сам Артюхов запевняє. що купив маєток за 7,5 мільйонів гривень, що становить близько 300 тисяч доларів.
Поки козинський маєток Артюхова будується, родина сбушника живе у 200-метровому будинку на столичних Осокорках. Дім та 20 соток землі під ним родина купила на початку 2000-их. Поступово його розбудовувала. Нині нерухомість меншою на 10 соток площею коштує в цьому районі 19 млн. грн.
Також дружина Артюхова Крістіна у березні минулого року зареєструвала квартиру площею 130 м. в столичному “Нікольсьому граді”. Квартири такої площі в цьому комплексі коштують 280 тис. дол. На дітей Артюхових – дочку Катерину та сина Михайла у 2012 та 2015 роках зареєстровані паркомісця у цьому ж будинку. Михайло Артюхов значиться начальником лівобережного міжрайвідділу УСБУ в Києві та області.
У квітні цього року Юрій Артюхов зареєстрував на себе mercedes-benz v250 2015 року випуску. Вартість таких автівок залежно від комплектації – $ 76 тис. Дочка Артюхова Катерина минулого року зареєструвала на себе mercedes-benz sl55 amg 2003 року випуску. Вартість таких автівок нині районі $ 25 тис. залежно від комплектації. Дружина сбушника Крістіна їздить на “ауді”.
Тесть і теща Артюхова – Юрій та Вікторія Клімуки в 2014 році стали власниками 24 соток землі в заповідному Чернечому лісі. Програма “Наші гроші” знімала про це сюжет. Очільники СБУ без належних дозвільних документів захопили реліктовий ліс під Києвом. Після виходу сюжету керівництво СБУ написало відмову від ділянок на користь держави. Проте пізніше виявилося, що прокуратура не може повернути цю землю державі, бо пропустила строки позову. Ділянки тестя і тещі Артюхова й досі арештовані. Тесть Артюхова Юрій Клімук все життя пропрацював у КДБ.
Дружина та дочка Артюхова теж зареєстровані як підприємці. Крістіна Артюхова – з 2006 року. По документах займається діяльністю готелів. Зі слів Артюхова, Крістіна Артюхова здає в суборенду приміщення. Дочка сбушника Катерина, юрист за освітою, стала підприємцем 4 роки тому. По документах, здає в оренду нерухоме майно. Зі слів батька, також займається юридичною практикою.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниПартнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.