Важливо
Ми вплинули

Після сюжету Bihus.Info Офіс Генпрокурора розслідує підробки в дисертації однопартійця Киви 

FacebookTwitterTelegram
В Офісі Генпрокурора почали розслідування через ймовірні підробки в дисертації нардепа від ОПЗЖ Віктора Чорного. Провадження відкрили за заявою юристів Bihus.Info після сюжету Данила Мокрика.

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора з посиланням на витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, раніше журналіст Bihus.Info Данило Мокрик з’ясував, що близький соратник Віктора Медведчука, нардеп від ОПЗЖ Віктор Чорний, захистив кандидатську дисертацію з державного управління з фальсифікаціями і “особливостями”.

У своїй роботі на тему “Формування та реалізація механізмів попередження та протидії корупції в органах державної влади (на прикладі країн ЄС та України)” Віктор Чорний додав довідку про практичне впровадження від ГО “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління” з очевидно підробленим підписом Ольги Руденко. Подібну довідку додав до своєї дисертації також однопартієць Чорного – Ілля Кива.

Ще одна спільна риса в дисертаціях Киви та Віктора Чорного – посилання на сфальсифікований збірник матеріалів науково-практичної конференції, яка відбулася в МАУП у 2018 році. Віктор Чорний вказує себе учасником цієї конференції і посилається на те, що його матеріал начебто опублікований в офіційному збірнику на сторінках 149-151. Однак офіційний друкований збірник, який є в редакції Bihus.Info, містить лише 144 сторінки, і в ньому немає матеріалів Віктора Чорного. Крім того, хоч дисертація Віктора Чорного опублікована на сайті МАУП, а дисертація Іллі Киви – на сайті Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості, в метаданих обох файлів вказаний один і той же автор – “DOVGAL”.

Справу відкрито за ст. 358 (ч.4) ​​– використання завідомо підробленого документа. Відповідальність за цією статтею – штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн) або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Подібні фальсифікації в дисертації однопартійця Чорного, Іллі Киви, теж після сюжету Bihus.Info, перевіряє Державне бюро розслідувань. 

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Інвестиційний провал “Ятрані”: чому в Кропивницькому так і не з’явився новий спорткомплекс

   Компанія чинного міського голови Кропивницького Андрія Райковича мала збудувати в місті новий спортивний комплекс. Під це їй не лише продали стадіон “АРЗ”, а й передали понад 6 гектарів землі поблизу лісопаркового масиву. Так що сталось і чому місто може і не дочекатись обіцяної багато років тому спортивної арени?

   Ми вплинули

   Юрист проєкту «Свої Люди» допоміг журналістці добитись відкриття інформації від Офісу Генпрокурора

   Офіс Генпрокурора нарешті надав журналістці-розслідувачці Аллі Максимчук інформацію про членів сім'ї головного прокурора Рівненщини. Такій “відкритості” чиновників, вочевидь, посприяло спільне звернення Алли та юриста проекту “Свої Люди” (Bihus.Info) Віталія Гусака до Офісу Омбудсмена. 

   Новини

   Водій Шефіра проїхав близько 5 км після поранення (фото з місця обстрілу)

   Машину першого помічника Зеленського Сергія Шефіра обстріляли біля села Ходосівка на Київщині. Попри поранення, водій проїхав ще близько 5 кілометрів до парковки магазину АТБ. Про це повідомляє Денис Бігус з місця обстрілу.