Після скандалу з архітектором ДУСі 519 мільйонів на Маріїнський палац віддали «Укрреставрації»

Державне управління справами 29 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» на капітальний ремонт та реставрацію Маріїнського палацу у Києві за 519,10 млн грн.
Державне управління справами 29 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» на капітальний ремонт та реставрацію Маріїнського палацу у Києві за 519,10 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Підряд розрахований на 2016 – 2018 роки. Передбачено будівельні та опоряджувальні роботи, а також комплектація різним устаткуванням, необхідним для функціонування палацу президентських прийомів. У тому числі йдеться про антикризову систему для даху, обладнання для м’ясо-рибного та інших цехів кухні, тощо.
Зведений кошторис по вартості робіт та замовленого обладнання не опубліковано. Оскільки закупівля проводилась за старими правилами через «Вісник держзакупівель», а не по новому закону про публічні закупівлі у системі «Прозорро».
Очікувана вартість тендеру становила 763 млн грн. Однак два учасники торгів відразу запропонували ціну у півтора рази дешевше, при цьому між собою їх пропозиції різнились менш ніж на 1%.
Єдиним конкурентом було ДП «Будівельно-монтажне управління Державного управління справами», яке раніше і було геніпідрядником реконструкції. Нещодавно «Наші гроші з Денисом Бігусом» з’ясували, що це держпідприємство брало на субпідряд для реконструкції Маріїнського палацу фірми, які належали Станіславу Адаменку – директору держпідприємства «Проектне бюро ДУС». Це ДП є розробником проекту реставрації і здійснює авторський нагляд за реставрацією палацу.
Після опублікування цих даних Адаменко зберіг посаду.
ТОВ «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» через ТОВ «Ремонтно-реставраційне підприємство «Україна-реставрація» належить Тетяні і Олені Колесник. Вони працювали в корпорації «Укрреставрація» задовго до того, як одну з її складових – ПАТ «Укрреставрація» взяла під контроль команда Януковича у лиці тодішнього керівника ДУС Андрія Кравця.
Це найбільший з підрядів фірми, отриманих через державні тендери. Раніше «Київське міжобласне СНРПВУ» вигравало тендери на 9,95 млн грн. на такі об’єкти: «Пам’ятник радянським громадянам і військовополоненим солдатам і офіцерам Радянської Армії, які загинули від рук німецько-фашистських окупантів у районі Сирецького масиву м. Києва», «Дитяча картинна галерея» по вул.Шовковична, 17/2, попередні (підготовчі) роботи для завершення археологічних досліджень та музеєфікації залишків фундаментів Десятинної церкви, «Національний будинок органної та камерної музики України».
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниВерховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави
Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.
ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ
За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.
Як росіяни обстрілювали мирних мешканців на Чернігівщині
Першого квітня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про відновлення контролю над […]