Після виходу сюжету “Наших грошей” зупинена діяльність 65 гральних закладів у різних регіонах України

Протягом доби працівники територіальних управлінь Департаменту захисту економіки, слідчих підрозділів поліції і прокуратури припинили діяльність 65 гральних закладів в різних регіонах України.
Протягом доби працівники територіальних управлінь Департаменту захисту економіки, слідчих підрозділів поліції і прокуратури припинили діяльність 65 гральних закладів в різних регіонах України. Вилучено 919 одиниць комп’ютерного обладнання та 161 тис. гривень. На гравців складено 13 адміністративних протоколів. Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
У Києві оперативники Управління захисту економіки, слідства поліції і працівники прокуратури припинили діяльність 8 підпільних закладів, що знаходяться в Святошинському, Шевченківському та Печерському районах. Функціонували заклади під вивісками “Лото Маркет” та “В мережі”. Крім 146 одиниць вилученого обладнання та 58 тисяч гривень, правоохоронці склали на гравців 7 адміністративних протоколів за ст.181 (Азартні ігри, ворожіння в громадських місцях) КУпАП.
На Сумщині працівники підрозділу провели санкціоновані обшуки в 14 залах, в яких надавалися послуги в сфері грального бізнесу. За допомогою спеціальної програми “Champion” гравці мали доступ до онлайн-казино. Поліцейські вилучили 90 персональних комп’ютерів. Стільки ж гральних закладів припинили свою діяльність і у Вінницькій області. Співробітники Управління захисту економіки та слідчого управління обласної поліції вилучили 186 системних блоків.
У Київській області гральні заклади знаходилися в Обухові, Василькові, Вишневому, Боярці та Чабанах. З 9 інтерактивних клубів оперативники УЗЕ, слідчі та спецназівці поліції вилучили 218 системних блоків і 13,9 тисячі гривень, які вже встигли програти відвідувачі закладів.
А в Житомирі правоохоронці провели обшук у 8 підпільних закладах азартних ігор. Співробітники обласної поліції вилучили 136 персональних комп’ютерів, а також 1,4 тис. Доларів США та 6 тис. гривень. Всі заклади функціонували під вивіскою “Лото Маркет”.
Крім цього, санкціоновані обшуки поліцейські провели в 5 підпільних закладах Чернігова, 4 в Чернівцях, а також в м. Черкаси та м. Олександрія, що на Кіровоградщині. Вилучено 142 одиниці грального обладнання та 40,9 тис. гривень.
Нагадаємо, що в «Наших грошах» вийшов сюжет про незаконний гральний бізнес в Україні, в якому зокрема розповідається про потужну мережу клубів «В мережі», де на сьогодні провели обшуки. У сюжеті зазначається, що за документами ці гральні заклади оформлені на екс-працівника МВС та водія-сусіда заступника міністра МВС. Також, у матеріалі наведені факти зв’язку цих клубів із міністром МВС Арсеном Аваковим. Весь матеріал читайте тут.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниBihus.Info дізнались першу версію цін ще одного постачальника продуктів армії
Редакція Bihus.Info отримала видаткові накладні і копію контракту, укладеного Міністерством оборони на постачання продуктів військовим у 2023 році із ТОВ “Гарна справа”.
Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука
Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.
Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів
Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.