Ми вплинули

Після виходу сюжету “Наших грошей” зупинена діяльність 65 гральних закладів у різних регіонах України

FacebookTwitterTelegram

Протягом доби працівники територіальних управлінь Департаменту захисту економіки, слідчих підрозділів поліції і прокуратури припинили діяльність 65 гральних закладів в різних регіонах України.

Протягом доби працівники територіальних управлінь Департаменту захисту економіки, слідчих підрозділів поліції і прокуратури припинили діяльність 65 гральних закладів в різних регіонах України. Вилучено 919 одиниць комп’ютерного обладнання та 161 тис. гривень. На гравців складено 13 адміністративних протоколів. Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

У Києві оперативники Управління захисту економіки, слідства поліції і працівники прокуратури припинили діяльність 8 підпільних закладів, що знаходяться в Святошинському, Шевченківському та Печерському районах. Функціонували заклади під вивісками “Лото Маркет” та “В мережі”. Крім 146 одиниць вилученого обладнання та 58 тисяч гривень, правоохоронці склали на гравців 7 адміністративних протоколів за ст.181 (Азартні ігри, ворожіння в громадських місцях) КУпАП.

На Сумщині працівники підрозділу провели санкціоновані обшуки в 14 залах, в яких надавалися послуги в сфері грального бізнесу. За допомогою спеціальної програми “Champion” гравці мали доступ до онлайн-казино. Поліцейські вилучили 90 персональних комп’ютерів. Стільки ж гральних закладів припинили свою діяльність і у Вінницькій області. Співробітники Управління захисту економіки та слідчого управління обласної поліції вилучили 186 системних блоків.

У Київській області гральні заклади знаходилися в Обухові, Василькові, Вишневому, Боярці та Чабанах. З 9 інтерактивних клубів оперативники УЗЕ, слідчі та спецназівці поліції вилучили 218 системних блоків і 13,9 тисячі гривень, які вже встигли програти відвідувачі закладів.

А в Житомирі правоохоронці провели обшук у 8 підпільних закладах азартних ігор. Співробітники обласної поліції вилучили 136 персональних комп’ютерів, а також 1,4 тис. Доларів США та 6 тис. гривень. Всі заклади функціонували під вивіскою “Лото Маркет”.

Крім цього, санкціоновані обшуки поліцейські провели в 5 підпільних закладах Чернігова, 4 в Чернівцях, а також в м. Черкаси та м. Олександрія, що на Кіровоградщині. Вилучено 142 одиниці грального обладнання та 40,9 тис. гривень.

Нагадаємо, що в «Наших грошах» вийшов сюжет про незаконний гральний бізнес в Україні, в якому зокрема розповідається про потужну мережу клубів «В мережі», де на сьогодні провели обшуки. У сюжеті зазначається, що за документами ці гральні заклади оформлені на екс-працівника МВС та водія-сусіда заступника міністра МВС. Також, у матеріалі наведені факти зв’язку цих клубів із міністром МВС Арсеном Аваковим. Весь матеріал читайте тут

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

    Хочеш закинути нам тему? Закинь!

      Ми вплинули

      Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука

      Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.

      Новини

      Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів

      Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.