Після сюжету “Наших грошей” та кримінальної справи САП, друг Насірова вирішив опублікувати декларацію

Екс-начальник головного управління внутрішньої безпеки ДФС Юрій Шеремет, який звільнився після відсторонення голови ДФС Романа Насірова від виконання обов'язків, опублікував декларацію про доходи за 2016 рік.
До цього у розслідуванні Мар’яни Мотрунич “Перевірені кадри” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” Шеремет відмовився надавати дані про своє майно, переконуючи, що він прирівнює себе до “оперативних співробітників СБУ”. Декларацію за 2015 рік Шеремет не став публікувати з тих же причин.
У інтерв’ю програмі Шеремет не зміг пояснити придбання його дружиною нової BMW X5 2016 р.в. вартістю біля 60 тис дол. “Ну може, в когось відолжила, може, в когось заробила”, – прокоментував авто тодішній керівник внутрішньої безпеки ДФС.
Автомобіль внесений в декларацію екс-чиновника без зазначення вартості.
Також Шеремет задекларував: квартиру матері на 140 кв.м. на вул. Набережній-Дніпровській, свою квартиру на 45 кв.м. в Чернігові і земельну ділянку на Осокорках в Києві.
За минулий рік на посаді начальника ВБ ДФС Юрій Шеремет заробив 198 тис грн. Його дружина Валентина – понад 500 тис грн від підприємницької діяльності. Згідно з даними Міністерства юстиції, дружина екс-податківця може працювати юристом, бухгалтером та аудитором. Готівка дружини: 120 тис грн та 18 тис дол. На банківських рахунках подружжя – близько 100 тис грн.
На початку минулого року Валентина Шеремет позичила підприємцю Юрію Косташу 80 тис дол.
Юрій Шеремет понад 10 років працював в системі прокуратури. З 2012 року був начальником відділу по боротьбі з корупцією, з 2014 – прокурором Черкаської області. Після того як Роман Насіров очолив ДФС, Юрія Шеремета призначили начальником УВБ ДФС. «З Шереметом, щоб я не помилився, ми були в одній і тій же самій школі, але у різних класах. А призначений він був саме з точки зору його фахового досвіду і тієї роботи, якою він займався в Генеральній прокуратурі», – прокоментував призначення Насіров.
За результатами розслідування програми ГО “Центр протидії корупції” звернулось до НАБУ щодо незаконного збагачення Юрія Шеремети. 1 березня САП відкрито справу за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниFour Months of Russian Strikes on Odesa: Nine Dead, Including Two Children
The full-scale war in Ukraine, initiated by the Russian Federation on February 24, has been going on for four months now. The “official” and top-priority plans that the Russian federal channels voiced in the first weeks now seem to have been forgotten even by the invaders themselves, whose actions increasingly demonstrate Russia's real intent — the destruction of Ukraine.
Чотири місяці російських ударів по Одесі: дев’ятеро загиблих, серед них – дві дитини
Повномасштабна війна в Україні, яку 24 лютого розпочала російська федерація, триває вже чотири місяці. Про “офіційні” і першочергові плани, які федеральні канали озвучували в перші тижні, нині, здається, забули навіть самі окупанти, які своїми діями все відвертіше демонструють реальний задум росії - знищення України.
“They act like bandits in the 90s, only instead of iron and blowtorch they have firearms”: Invaders Kidnap Activists in the Luhansk Region and Cut Off the Region from Communications
The Russian-Ukrainian war began on February 20, 2014, when Russian mercenaries invaded Crimea and the Donbas. The invaders "annexed" the peninsula to Russia and formed pseudo-republics in the Donetsk and Luhansk regions. Eight years later, Russia restored its forces on the borders and launched a full-scale war against Ukraine. In the territories that were occupied by Russian troops after February 24, the occupiers committed atrocities, pillaged, raped and tortured people.