Після скандалу з “бабусями-спонсорами” БЮТ перестав звітувати про громадську підтримку

З лютого 2017 року партія Юлії Тимошенко ВО “Батьківщина” не отримала жодного внеску від громадян, принаймні такі внески не зазначені у річному звіті, йдеться у сюжеті Мар”яни Мотрунич “Фінанси партій” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.
Після скандалу з “бабусями-спонсорами” БЮТ перестав звітувати про громадську підтримку

МАР'ЯНА

МОТРУНИЧ

Всі тексти автора

У партії переконують, що самі відмовились від фінансової підтримки від громадян поки не узгодять, яким саме чином її приймати.

Заступник лідера партії Іван Крулько зазначив: “В нас був лист НАЗК, де вони вказували певні зауваження, тому ми віддали питання внесків на області і попросили на деякий час зробити паузу, щоб ми врегулювали, впорядкували питання членських внесків”

Йдеться про 7,5 мільйонів гривень надходжень “від громадян” у 2016 році. Тоді мешканці Київської області ніби то підтримували партію, перераховуючи в один і той же час однакові платежі в кілька тисяч гривень.

Як показало розслідування, не всі внескодавці знали про такі пожертви. Пенсіонери, які згідно звіту перераховували на партію по 2 тисячі гривень - відверто сміялись над своїм уявним “донорством”.

За заявою проекту “Тисни!” було відкрито кримінальне провадження щодо внесення неправдивої інформації у фінзвітах партії.

У 2017 році головними позабюджетними донорами партії стали фірми наближені до голови Київського обласного осередку Батьківщини Костянтина Бондарєва. Понад півтора мільйони гривень на партію Тимошенко перерахувала ціла низка фірм. Одна з яких прописана у офісі ломбардів “Дешева готівка”. Раніше кіпрська-фірма засновниця цих ломбардів заплатила 2,5 млн грн безпосередньо чоловіку Юлії Тимошенко