Новини

Підсумки дна: за мораль без трусів!

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Кохайтеся чорнобриві, але штраф від 10 тисяч! Схоже, всі проблеми в країні - від трусів! Їх наявності у продажу та відсутності на деяких людях. А ще від проявів сексуальної орієнтації (не тупості, нє). Принаймні, на думку українських чиновників.

Коли котику нема чого робити, він вилизує яйця. Коли політику нема чого робити, він термосить питання моралі і етики. Але бачте, морально-етичні питання – це насправді складна, комплексна, багатогранна штука. Щоб з ними працювати, потрібно мати неабиякі знання… Але потермосити дуже хочеться, і тоді…

Настають труси. Серйозно, другий тиждень великою проблемою Івано-Франківська і Тернополя є труси.

Депутат тернопільської міськради Володимир Гринда викрив страшне неподобство. Він йшов на свято до церкви. І зустрів на ринку ятку зі спідньою білизною.

Ну якби це був хліб, або ще щось необхідне для проживання, страждав пан Гринда, то нехай. Але труси! Свято і труси! І він правий. Труси для проживання річ непотрібна. Принаймні в середньовіччі, в якому досі живе Гринда, їх ніхто не носив. І нічо, норм жили.

Тут треба зауважити, що Гринда у минулому священник. І це робить ситуацію ще дивнішою. Тобто те, що він ходить серед людей у одязі, підозріло схожим на жіноче плаття, то норм, а труси значить проблема.

Чи може в людей на релігійні свята зникає дупа і труси не потрібні? Не зникає. В мене точно. Але окей, я атеїст. Але я спеціально передивився сходження благодатного вогню. У більшості присутніх дупа є. Існує невелика невизначеність зі священниками, бо вони в платтях. Але я не сумніваюсь, що ноги в них ростуть звідки і росли. А як навіть на свята там щось змінюється, то якого біса це має бути проблема для всіх.

І це ще Гринді не зустрівся дорогою туалетний папір, і він не дізнався, що люди серуть. Навіть у свята. Навіть у християнські державні національні свята серуть і хоч ти що роби. І папір потрібен. І труси.

Зважаючи на те, що тернопільська міська гриндя, тобто рада, підтримала цю пропозицію, я б запропонував підвищити градус і заборонити труси в тернополі взагалі. Ісус без трусів ходив, бо ще не винайшли. І ти походиш, бо ти за цю міськраду голосував.

І абсолютно одночасно, практично день у день, проблема з трусами вибухнула у Івано-Франківську. Є така група – Хамерман знищує віруси. Дуже епатажні хлопці. Виступали на фестивалі. Вхід був лише для 21+ за віком. Пісні – як на мене дуже запальні, але страшенно матюкливі. Форма виступу – ну осьо. Бачите – без трусів. Хоча з панчохою.

Тепер головний інквізитор Івано-Франківська, за сумісництвом – мер, вимагає освятити місце виступу. Івано-Франківськ звісно не Тернопіль, але на місті пана мера я б до освячення перевірив, чи священник буде в трусах, бо всяке може бути.

Більше того, поліція порушила кримінальне провадження за статтею хуліганство. В нас Крисіна за вбивство журналіста судили за статтею хуліганство. І двох співаків за виступ з панчохами на причандаллі теж хотіли за цією статтею притягти. Багатофункціональна стаття, ага. Поліція, щоправда, за кілька днів пообіцяла ніби все закрити. Подивимось.

У будь-якому разі, абсолютно очевидно, що хамерманам на наступні зелені свята треба виступати в Тернополі. І без трусів і без панчохи.

Новини з українського середньовіччя продовжились звільненням виховательки дитсадка на рівненщині за цілком пристойні фото в купальнику, які вона виклала в соцмережу. І які обурили тітку Лідію.. В сенсі тітку Ларису, завідуючу дитсадком. «Це ж взагалі вже неможливо дивитись на цих голих людей!» сказала тітка, яка: встановила інстаграм, знайшла профіль виховательки, залізла в нього, скролила стрічку фото, знайшла фотку з відпочинку, відчутно так доклала зусиль, щоб подивитись на голу людину і обуритись.

Не можу не зауважити, що наступного разу завідувачці набагато швидше і простіше зайти на порнхаб і обурюватись досхочу. До повного задоволення.

Ну і закрив моральну естафету нардеп Олег Барна своїм законопроектом про штраф за прояв будь-якої сексуальної орієнтації. Тобто взагалі будь-який прояв, будь-якої орієнтації. Кохайтесь чорнобриві, але штраф від 10 тисяч.

Так ось, що хотілося б сказати з цього приводу. Сексуальна орієнтація, вона, розумієте Олег, вона як тупість. Вона просто існує. Заборонити прояви тупості набагато важливіше, Олеже, але жоден закон, жоден штраф цього не вирішить.

Так само існують пеніси, вагіни, шкарпетки, труси, оргазми, купальники і інстаграм. Я можу довго перераховувати, але вже зараз половина тернопільської міськради спопеліла від шоку і сорому.

І це не проблема, до речі. Якщо люди хочуть вірити в те, що цих речей не існує – окей, хто я такий щоб засуджувати. Проблема в тому, що в якийсь момент людина в якої є трішечки влади, починає вважати, що вона знає, як жити всім іншим. Ніби в посвідчення, хоч депутата хоч завідувачки дитсадком, вкладена часточка святого морального авторитету, яким можна тицяти всім іншим. Кому в мізки, кому в труси.

І чим крутіше посвідчення, тим більше воно свербить. З цим би варто йти до лікаря, до речі. Але лікар про свербіж… це так соромно.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Морякам скасували іспити для підтвердження дипломів

   Володимир Зеленський підписав закон, яким суттєво спрощує процедуру поновлення документів для моряків. Раніше усі українські моряки, щоб поновити документи, мали проходити іспит кожні 5 років. Тепер його залишили тільки для тих, хто вперше отримує документи чи хоче підвищити кваліфікацію. Документи діючим морякам продовжуватимуть за наявності у них робочого стажу. 

   Новини

   Незаконна забудова від матері прокурорки: юрист проєкту “Свої Люди” допоміг журналістці отримати дані для розслідування

   Журналістка “Четвертої влади” Алла Максимчук та юрист проєкту “Свої Люди” Віталій Гусак добились розкриття інформації щодо плати за користування ділянкою матір’ю прокурорки. Отримати дані стосовно фігурантки скандальної забудови юристу і журналістці допомогло звернення до Омбудсмена. 

   Блоги

   Коментар VS інтерв’ю: в чому різниця і які правові ризики для журналістів

   Коментар та інтерв’ю – поширені форми спілкування з героями матеріалів як для розслідувачів, так і для журналістів з інших сфер. Та попри схожість за формою, з точки зору закону між цими поняттями є суттєва різниця. Юристки Bihus.Info Тетяна Дмитрюкова і Марія Музичка пояснюють правові нюанси і можливі наслідки для журналістів.