Новини

Підсумки дна: Президент всього найкращого

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Самі успіхи, самі перемоги! От дивишся сайт Президента Порошенко і думаєш: "В якій чудовій і розвиненій країні ми живем!". Тільки трагедія в дитячому таборі - зовсім не для президентського прайм-тайму.

Мене звуть Денис Бігус. І мене регулярно підводить Петро Порошенко і його родина. Я думаю, вся справа в тім, що я все ще чогось очікую.

Минулого разу я очікував, що син Президента не настільки відірвався від реальності, щоб натягти на себе кофтину з Росією на всі груди.

Потім я очікував, що ця безглузда дія викличе якусь реакцію – тому що вона заслуговує на неї. Але ні. Це був геловін, відчепіться від хлопчика.

Потім я очікував, що президент не буде принаймні нагороджувати різних упирів. А якщо він це робить просто тому що не помітив їх у довгих списках, то якось відреагує після скандалу. Це були марні очікування.

Їх, очікувань, було набагато більше звісно. Але йдеться про те, що було у цьому бложику.

Так ось, саме очікування причина того, що ця програма виходить зараз, а не два тижні тому, як це варто було зробити.

Мені просто до останнього важко було повірити, що президент Порошенко дійсно жодним чином не відреагує на пожежу у одеському дитячому таборі. Зараз час прийняти реальність – не відреагував і вже не буде. Я все ще не розумію – чому. Але мабуть це потрібно просто визнати і сприйняти.

Я дивлюсь на офіційний сайт Президента. Він там великий молодець. В сенсі – реально великий. Він робить прям реально велику політику. Зустріч з прем’єром Канади – круто. З Трампом поговорив – перемога. Зустрічі з президентами Туреччини-Болгарії-Франції-Словаччини-Польщі та хто рахує.

На Генасамблеї ООН Порошенко згадав жертв збитого нідерландського рейсу МН17. І це правильно і потрібно. Це було на 4-й день після пожежі у дитячому таборі. Про жертв цієї пожежі президент не згадав взагалі. А це теж було потрібно. Тому що окрім зовнішньої політики є ще набагато менш приємна внутрішня.

І в цій внутрішній політиці якщо в тебе згорає корпус дитячого табору – цього просто не можна не помітити. Тим більше якщо ти сам цей корпус і відкривав.

Я не кажу зараз про про людяність, я не кажу про щире співчуття. Я такий самий продукт своєї країни і свого часу. Я не сумніваюсь, що будь яку щиру емоцію український політик – препарує, дистилює, осушує, дозує по пакетиках і видає по ретельно дозованій крихітці у ретельно вираховані хвилини телевізійного прайм-тайму. Ароматизатор суму, ідентичний натуральному.

Але в цьому випадку навіть ерзацу у вигляді кількох слів на офіційному сайті вирішили не витрачати. Хоча за будь-якою логікою, за будь яким сценарієм, якщо ти під телекамери, під час своїх переможних електоральних жнив, отримуєш дитячу саморобку із сердець «на згадку про зустріч», то ти мусиш про неї згадати, навіть за такого жахливого приводу. Особливо за нього.

Я можу лише здогадуватись, чому у президента вирішили не приділяти пожежі жодної уваги. І я думаю було так. Якийсь із медіаконсультантів, яких там пасеться табун, вирішив, що це ризиковано.

Що у відповідь на будь-яку згадку про цю пожежу невдячні громадяни запитають про термін «Порошенко проінспектував» і цінність такої інспекції. Про стосунки порошенка і мера одеси. Про тендер, на якому пов»язані компанії розіграли ремонт табору. Про керівництво ДСНС, яке годується від приватних фірм-посередників у передачі пожежного сигналу від датчика до пожежних. Про нещодавне підвищення цього керівництва.

А ще не дай боже піднімуть питання про «взяти розслідування на президентський контроль». Це ж тоді про цю пожежу будуть згадувати ще роками. Особливо після того як єдиною покараною стане вихователька, що по дурості поставила свій підпис на папірці «відповідальна за пожежну безпеку». А у всіх інших по всій вертикалі з паперами все нормально.

І цей медіаконсультант вирішив, що тема якась політично токсична. І взагалі, не може ж президент коментувати кожен простий нещасний впадок в країні. Але ж ця пожежа – не простий нещасний випадок. Це реальне відображення того, який результат генерує вся система. На кожному етапі – від попиляного тендеру на будівництво табору до відповідального за пожежний стан, яка в принципі не в змозі на цей стан вплинути.

Воно все так працює. І ця пожежа не нещасний випадок, скоріше всі інші випадки, коли пожежа не трапилась – були щасливі.

А Петро Порошенко – Президент саме щасливої та успішної України.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Партійні офіси в районах: зареєстровані, але не існують. І навпаки

   Перед виборами більшість партій мають свій штаб: щоб потенційний виборець міг прийти, познайомитися з кандидатами, поділитися проблемами громади тощо. Але після виборів такі штаби часто зникають. Зрештою, як каже аналітик з партійних фінансів руху “Чесно” Ігор Фещенко, закон не зобов’язує партії мати місцеві, обласні чи навіть центральні офіси: “Це виключно питання їхнього бажання та спроможності”.

   Новини

   Бюджетники і кандидати: хто донатив мерській «Пропозиції» у Кропивницькому

   “Пропозицію” медіа зі старту охрестили “партією мерів”, адже політсилу влітку 2020-го презентували мери одразу шістьох міст - Дніпра, Каховки, Миколаєва, Чернівців, Житомира та Кропивницького. Партію створювали під місцеві вибори, а основним її посилом була необхідність передати більше повноважень з центру в регіони. 

   Новини

   Близькі до партії: хто “донатить” запорізькому “ОПЗЖ” 

   “Опозиційна платформа - За життя” попри свою відверто проросійську риторику продовжує триматися на верхніх сходинках електоральних рейтингів. Політсила має значну і доволі стабільну підтримку, плюс - колосальні фінансові вливання. Лише у 2019-му каса “ОПЗЖ” поповнилася на понад 108 мільйонів гривень за рахунок пожертв від фізичних та юридичних осіб.