Новини

Підсумки дна: Президент всього найкращого

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Самі успіхи, самі перемоги! От дивишся сайт Президента Порошенко і думаєш: "В якій чудовій і розвиненій країні ми живем!". Тільки трагедія в дитячому таборі - зовсім не для президентського прайм-тайму.

Мене звуть Денис Бігус. І мене регулярно підводить Петро Порошенко і його родина. Я думаю, вся справа в тім, що я все ще чогось очікую.

Минулого разу я очікував, що син Президента не настільки відірвався від реальності, щоб натягти на себе кофтину з Росією на всі груди.

Потім я очікував, що ця безглузда дія викличе якусь реакцію – тому що вона заслуговує на неї. Але ні. Це був геловін, відчепіться від хлопчика.

Потім я очікував, що президент не буде принаймні нагороджувати різних упирів. А якщо він це робить просто тому що не помітив їх у довгих списках, то якось відреагує після скандалу. Це були марні очікування.

Їх, очікувань, було набагато більше звісно. Але йдеться про те, що було у цьому бложику.

Так ось, саме очікування причина того, що ця програма виходить зараз, а не два тижні тому, як це варто було зробити.

Мені просто до останнього важко було повірити, що президент Порошенко дійсно жодним чином не відреагує на пожежу у одеському дитячому таборі. Зараз час прийняти реальність – не відреагував і вже не буде. Я все ще не розумію – чому. Але мабуть це потрібно просто визнати і сприйняти.

Я дивлюсь на офіційний сайт Президента. Він там великий молодець. В сенсі – реально великий. Він робить прям реально велику політику. Зустріч з прем’єром Канади – круто. З Трампом поговорив – перемога. Зустрічі з президентами Туреччини-Болгарії-Франції-Словаччини-Польщі та хто рахує.

На Генасамблеї ООН Порошенко згадав жертв збитого нідерландського рейсу МН17. І це правильно і потрібно. Це було на 4-й день після пожежі у дитячому таборі. Про жертв цієї пожежі президент не згадав взагалі. А це теж було потрібно. Тому що окрім зовнішньої політики є ще набагато менш приємна внутрішня.

І в цій внутрішній політиці якщо в тебе згорає корпус дитячого табору – цього просто не можна не помітити. Тим більше якщо ти сам цей корпус і відкривав.

Я не кажу зараз про про людяність, я не кажу про щире співчуття. Я такий самий продукт своєї країни і свого часу. Я не сумніваюсь, що будь яку щиру емоцію український політик – препарує, дистилює, осушує, дозує по пакетиках і видає по ретельно дозованій крихітці у ретельно вираховані хвилини телевізійного прайм-тайму. Ароматизатор суму, ідентичний натуральному.

Але в цьому випадку навіть ерзацу у вигляді кількох слів на офіційному сайті вирішили не витрачати. Хоча за будь-якою логікою, за будь яким сценарієм, якщо ти під телекамери, під час своїх переможних електоральних жнив, отримуєш дитячу саморобку із сердець «на згадку про зустріч», то ти мусиш про неї згадати, навіть за такого жахливого приводу. Особливо за нього.

Я можу лише здогадуватись, чому у президента вирішили не приділяти пожежі жодної уваги. І я думаю було так. Якийсь із медіаконсультантів, яких там пасеться табун, вирішив, що це ризиковано.

Що у відповідь на будь-яку згадку про цю пожежу невдячні громадяни запитають про термін «Порошенко проінспектував» і цінність такої інспекції. Про стосунки порошенка і мера одеси. Про тендер, на якому пов»язані компанії розіграли ремонт табору. Про керівництво ДСНС, яке годується від приватних фірм-посередників у передачі пожежного сигналу від датчика до пожежних. Про нещодавне підвищення цього керівництва.

А ще не дай боже піднімуть питання про «взяти розслідування на президентський контроль». Це ж тоді про цю пожежу будуть згадувати ще роками. Особливо після того як єдиною покараною стане вихователька, що по дурості поставила свій підпис на папірці «відповідальна за пожежну безпеку». А у всіх інших по всій вертикалі з паперами все нормально.

І цей медіаконсультант вирішив, що тема якась політично токсична. І взагалі, не може ж президент коментувати кожен простий нещасний впадок в країні. Але ж ця пожежа – не простий нещасний випадок. Це реальне відображення того, який результат генерує вся система. На кожному етапі – від попиляного тендеру на будівництво табору до відповідального за пожежний стан, яка в принципі не в змозі на цей стан вплинути.

Воно все так працює. І ця пожежа не нещасний випадок, скоріше всі інші випадки, коли пожежа не трапилась – були щасливі.

А Петро Порошенко – Президент саме щасливої та успішної України.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Four Months of Russian Strikes on Odesa: Nine Dead, Including Two Children

   The full-scale war in Ukraine, initiated by the Russian Federation on February 24, has been going on for four months now. The “official” and top-priority plans that the Russian federal channels voiced in the first weeks now seem to have been forgotten even by the invaders themselves, whose actions increasingly demonstrate Russia's real intent — the destruction of Ukraine.

   Новини

   Чотири місяці російських ударів по Одесі: дев’ятеро загиблих, серед них – дві дитини

   Повномасштабна війна в Україні, яку 24 лютого розпочала російська федерація, триває вже чотири місяці. Про “офіційні” і першочергові плани, які федеральні канали озвучували в перші тижні, нині, здається, забули навіть самі окупанти, які своїми діями все відвертіше демонструють реальний задум росії - знищення України. 

   Новини

   “They act like bandits in the 90s, only instead of iron and blowtorch they have firearms”: Invaders Kidnap Activists in the Luhansk Region and Cut Off the Region from Communications

   The Russian-Ukrainian war began on February 20, 2014, when Russian mercenaries invaded Crimea and the Donbas. The invaders "annexed" the peninsula to Russia and formed pseudo-republics in the Donetsk and Luhansk regions. Eight years later, Russia restored its forces on the borders and launched a full-scale war against Ukraine. In the territories that were occupied by Russian troops after February 24, the occupiers committed atrocities, pillaged, raped and tortured people.