Новини

Підсумки дна: паспорти Насірова і футболіст Холодницький

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Сьогодні на дні три фігуранти: Насіров з його англійським паспортом, Холодницький, з його футбольною активністю і маги-прикордонники, що вміють змусити собаку лаяти на наркотики. Коли наркотиків нема.

Привіт. В ефірі Підсумки дна. В нас сьогодні аж три фігуранта один від одного кращі. Обійдемось без глобальних висновків, а просто подивимось, хто шо робить. Або не робить.

На першому місці будуть в повному складі прикордонники пропускного пункту Ягодин. Можливо ви вже бачили в новинах цю “мімімішну” історію. На машину українки, яка поверталась з Польші, зреагувала службова собака, навчена шукати наркотики. Машину відігнали до окремого боксу, обшукали детальніше, собака знайшла під дном машини два пакунки з наркотиками – бо вона навчена шукати наркотики. Головна героїня – молода дівчина – стоїть трохи… приголомшена. Приїздять експерти по наркотиках, оформлення-розборки, аж тут двері відчиняються і заходить хлопець цієї дівчини, який працює прикордонником. З букетом троянд і робить їй пропозицію. То, значить, був такий романтичний розіграш, щоб зробити пропозицію. В сенсі – “виходь за мене заміж”.

Схоже, дівчина погодилась. Як радо переповіли новини «знову заплакала, на цей раз від щастя». Зважаючи, що за перевезення наркотичної речовини строк від 3 до 8 років – стаття 307 кримінального кодексу україни – то варіантів в неї не те шоб було багато.

З іншого боку, так би відсиділа років 5 і все, вільна людина, а цей шлюб то ж фактично пожиттєве, бо хто зна що він їй підкине при спробі розлучитись.

Але чорт з ними, цими сучасними тенденціями освідчень. Доки у всіх новинах милуються «радісним епізодом у прикордонників», є декілька кілька занудних питань. Передусім про собачку.

Шановне керівництво пропускного пункту Ягодин. Допомогти корєшу у романтиці, ну як ви її бачите, то свята справа. І ми віримо в те, що два пакунки по 200 грамів були не якимсь там кокаїном, а цукровою пудрою, яку потім використають в святковому караваї. Але як у вас там собаця реагує на наркотики, коли наркотиків немає?

Ну просто ніхто з новин не запитав, а нам цікаво. Це якась додаткова команда, можлива за вибором … ну не знаю, керівника митного посту. Песик може лаяти на кожну машину без наркотиків? І тоді є логічним питання – чи може він не лаяти на машину із наркотою?

Ви зараз вважаєте, що ми просто придовбуємось до милого сюжету. Але не так часто можна побачити внутрішню механіку роботи прикордонників. І як вже цуцик може таке виробляти – для друга і колеги, то мабуть може і для, скажімо так, бізнес-партнерів. І з новин залишилось не зовсім зрозумілим, а пакунки під дно приладив щасливий наречений, чи це співробітник прикордонної служби знає трохи фокусів. І вміє залізти під машину без наркотиків, а вилізти з двома пакунками в руках. Бачте, романтика-романтикою, а такі навички не так часто побачиш. А хто бачив, той потім намагається розповісти це хіба що судді…

І так органічно переходимо до наступного фігуранта. Це судді Романа Насірова. До самого Насірова, який в нас тут поруч лежить на дні, питань немає. Припадає потроху мулом. А от Солом’янський суд добряче вчудив. Одне з питань, яке є до Насірова – це кількість його паспортів. Ще на початку процесу прокурори переконували – Насіров має британський паспорт. Ну тобто є громадянином Великої Британії.

“Ні”, – сказав Насіров – і Солом’янський суд із цим погодився.

Потім Насірову влупили заставу у 100 мільйонів, і зобов’язали здати усі паспорти. Він здав усі. Крім британського. Тому що в нього його ніби немає.

“Чувак, ти брешеш”,  – сказали прокурори.

“Ні”, – відповів Насіров. І Солом’янський суд із ним погодився.

Потім, наявність британського громадянства у Насірова підтвердили: Міністерство внутрішніх справ великобританії, Національна агенція по боротьбі з криміналом Великобританії, Паспортна служба Її Величності. Насіров громадянин Великобританії з 2012 року.

Це значить, що Насіров збрехав про своє громадянство і паспорт, і має терміново бути взятий під варту, а його застава у 100 мільйонів відправитись до бюжету.

“Ні”, – відповів Насіров і Солом’янський суд із ним погодився. Зазначивши, що докази були надані в якийсь непереконливий спосіб. І печатка там якась нетипова, і взагалі написано не по нашому, і суд не певен, що Посольство Великої Британії уповноважено передавати таку інформацію українським правоохоронним органам.

Відверто кажучи, шокує реакція Посольства, вони опублікували відповідь про глибоку стурбованість рішенням Солом’янського суду без жодного «ю а факінг бладі бітчез». Але сісти зрештою в тюрму у Лондоні у підданого її величності Романа Насірова шансів реально більше, аніж в Україні.

І як вже така справа, то може варто видати британські паспорти і Солом’янським суддям? Наблизити їх троха до британської юридичної системи.

А, в нас же є третій фігурант. Керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Він тут недавно пішов у керівництво Федерації футболу України, щоб боротись із договорними матчами.

Можна подумати, що людина в інших місцях, як наприклад Солом’янський суд, вже всі договорні матчі поборола.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Росіяни цілеспрямовано обстріляли колону мирних мешканців поблизу Давидового Броду: розповідь свідка

   З початку повномасштабної війни Росії проти українців, окупанти на Херсонщині не пропускали українських волонтерів з гуманітарною допомогою, а грабували гуманітарні вантажі. Не випускали людей з області, а розстрілювали їх. Розстрілювали навіть тих, хто намагався повернутись на Херсонщину, бо розмовляють без поваги.

   Новини

   “П’яна солдатня ходила купою на неї дивитися”: історія вчительки з Балаклії, чия родина пройшла крізь окупацію і тюрму

   “23 лютого у нас був захід для 6-го класу “Україна – це моя Батьківщина”, проводили патріотичні уроки. Після цього я пішла додому готуватися до занять на наступний день. А вранці прокинулися від сирени”, - пригадує початок повномасштабного вторгнення Вікторія Щербак, вчителька з Балаклії. Разом з іншими населеними пунктами Харківщини, українські збройні сили звільнили її від ворога на початку вересня. Нині тут працюють правоохоронці, ледь не щодня знаходячи свідчення масових злочинів росіян, вчинених за півроку окупації. Вже відомо і про сотні загиблих з ознаками знущань та насильницької смерті, і про існування спеціально облаштованих катівень, де людей утримували в жахливих умовах.