Новини

Підсумки дна: Гони на нові погони

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Список кандидатів на підвищення у Президента містить все більше фігурантів розслідувань. Чи може це конкурс - хто кращий у боротьбі зі здоровим глуздом?

Петро Порошенко до Дня Незалежності видав низку указів. Нагороджував і підвищував. Це традиція.

І за традицією, подібні списки виглядають як бочка варення в яку насрав пацюк. Тобто на купу я переконаний чудових, вартих нагород та відзнак людей, обов»язково знаходиться кілька персонажів, присутність яких пояснити важко.

Минулого разу у нагородних списках до дня конституції, ордени за заслуги отримали регіонали Олександр Герега та Владислав Атрошенко. Люди, які голосували за диктаторські закони 16 січня. Закони, які приймали саме в пику праву на мирний протест.

Пояснити в адміністрації президента за що нагородили цих персонажів не змогли. Не передбачена подібна розшифровка. Тому маємо всі підстави припустити, що це були якісь заслуги, пов»язані із наругою над конституцією. До свята.

Нинішні списки теж містять кілька «родзинок» і фігурантів журналістських розслідувань. Наприклад отримав нове звання генерал-лейтенанта заступник голови СБУ Павло Демчина. Видатний персонаж у сфері боротьби зі здоровим глуздом.

Павло Демчина людина творча. І любить писати листи. Приблизно раз на рік сбушника відвідує муза і нашіптує йому – напиши листа. Ну напиши. У 15 році лист Павла зупинив експорт волоського горіха з України. Демчина написав листа на митницю, що в горіхах за його інформацією є хробаки. І він наполягає, щоб кожну партію оглядав співробітник служби безпеки, щоб жоден український хробак не перетнув державний кордон.

Коротше, голова відділу по боротьбі корупції фактично призначив своїх підлеглих дятлами, які мають видовбувати з горіху комашню. Звучить смішно, але насправді експорт ця строката зграя задовбала просто під нуль. Експортери розділились на тих, кому не можна і тих, кому можна. А далі справа техніки.

Творчі успіхи Павла оцінили і з керівника відділу він став заступником голови СБУ.

За рік муза наспівала Демчині поцікавитись імпортом скрапленого газу. Там вже обійшлось без хробаків, а шкода – універсальне обгрунтування, підходить для будь якого втручання в економічні процеси. В результаті цікавості пана Демчини завозити газ змогла лише контора, пов»язана з Медведчуком.

Коротше, творча людина, яка скоріше заслуговує на літературну премію Коронація слова. Але в президентських списках призовий фонд більше.

Отримав спеціальне звання генерал-майора Олександр Щербаченко. Це співробітник служби надзвичайних ситуацій, який курує системи пожежної безпеки. Коротше, від нього залежить як швидко приїде пожежна.

Швидкість приїзду пожежної залежить, наприклад, від того – як швидко у дснс отримають сигнал пожежної тривоги. Ви можете подумати що при спрацюванні пожежної сигналізації вона напряму повідомляє пожежних. Ха! Ні. Цей сигнал летить до спеціальної пультової фірми. Дружина пана Щербаченко працює у найбільшій такій пультовій компанії. Машина цієї компанії возить доньку Щербаченка на гуртки. У подвір»ї Щербаченка стоїть білий рейндж цна номерах власника цієї фірми.

Справа щодо конфлікту інтересів? Ні, нове звання. До речі до підвищення пожежному чиновнику хтось подарував квартиру за мільйон доларів. Серйозно, роблять люди такі подарунки. Тепер, генерал-майору Щербаченко можна не погоджуватись на подарунки ціною менше ніж як мінімум два лями баксів.

У тому ж списку і голова ДСНС Миколі Чечоткіну. Рік тому на ютубі було повно відеозвернень від пожежних про якість закупленої ДСНС форми. Вона тупо горіла.

Вона і не могла не горіти, тому що виробник на питання – що це за поліетиленове лайно відповів що найголовніша функція захисного одягу, щоб пожежний не перегрівся. Тільки пожежні чомусь з цим вперто не погоджувались і хотіли не горіти.

Чи варто сподіватись, що нове звання допоможе голові ДСНС вирішити проблему, яку він у старому навіть не намагався розв’язати? Я сильно не певен. А, ні, згадав. Проблему з формою вриішили. На показовий виступ за участю Порошенка пожежних вдягнули у новеньку гуманітарну допомогу з німеччини. Фейковий виступ – реальне підвищення.

Залишається лише привітати усіх цих прекрасних людей. Залишається лише порадіти за президентський апарат який досяг видатних успіхів у ігноруванні реалій. Кінець кінцем, чого стидатись. Вже відпрацьовано безвідмовний механізм.

На новий рік потрібно нагородити Ахметова – за волонтерство і гуманітарку. Нагородити Медведчука за досягнення у патріотичному вихованні нації. Нагородити Шуфрича за педагогічні успіхи. І обов’язково Розенблата. Я думаю в АП придумають, за що.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників

   Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.

   Новини

   Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка

   14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.

   Новини

   “Аби вивезти друга, ми перевдягли його у священника”: розповідь залізничника, який пережив окупацію Херсона та виходив на проукраїнські мітинги

   Херсон пробув в окупації вісім місяців. Після того, як Збройні Сили України вибили росіян з міста, світ дізнався про чергові воєнні злочини окупантів. Гуманітарна криза, грабежі, залякування, зникнення або вбивства людей ─ це те, що пережили херсонці, які, попри присутність російських військових в місті, в перші тижні окупації масово виходили на проукраїнські мітинги ─ аж поки по них не відкрили вогонь. Як росіяни захоплювали місто, грабували його та залякували мешканців ─  у розповіді залізничника, який в окупації провів два місяці.