Перевірки на мільйон: Антимонопольний досліджує 3 тендера за заявами юристів Bihus.Info

З початку лютого Антимонопольний комітет України розпочав три перевірки за заявами юристів проєкту “Тисни” (Bihus.Info). Загальна сума тендерів, які перевіряють антимонопольники, – майже мільйон гривень.
Після звернень юристів “Тисни” (Bihus.Info) на основі даних з системи «Прозоро» (їх аналізують самі юристи) та публікацій журналістів «Наші гроші. Запоріжжя», АМКУ розпочав 3 перевірки:
- Тендер Запорізької міськради на послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень, вартістю 400 тис грн. Фірма сім разів змагалася з конкурентом, на якого працювало 11 з 12 її працівників.
- Тендер Головного Управління Нацполіції в Запорізькій області на поставку будівельних матеріалів на 478 тис грн. Учасники мали спільний номер телефону, а також подали документацію, автором якої в метаданих вказується одна і та сама особа.
- Тендер Управління освіти Енергодарської міськради на ремонт мереж освітлення стадіону, вартістю 26 тис грн. Фірма намагалася конкурувати на тендері зі своїм же інженером.
Якщо АМКУ підтвердить порушення законодавства про захист економічної конкуренції, учасники цих тендерів отримають штрафи та заборону на 3 роки брати участь у публічних закупівлях.
5 перевірок за 2 тижні: Антимонопольний досліджує тендери на 10 млн за заявами юристів Bihus.Info
За перші два тижні 2021-го Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав вже 5 перевірок за заявами юристів проєкту “Тисни” (Bihus.Info). Загальна сума тендерів, які перевіряють антимонопольники, - майже 10 мільйонів гривень.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниПартнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.