Павло Вовк

НАЗК повністю перевірить декларації судді Вовка

01.09.2017
Нацагентство з питань запобігання корупції також почало повну перевірку декларацій двох фігурантів антикорупційних розслідувань - голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка і колишнього командира роти поліції особливого призначення Нацполіції у Донецькій області Юрія Голубана.

Досудилися: кандидати з "минулим" та мутні критерії найпрозорішого судового конкурсу

30.08.2017

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Упродовж року журналісти програми «Наші гроші» спостерігали за перебігом судової реформи та одним з найважливіших її етапів – конкурсом до нового Верховного суду України. Вагу цього органу в судовій системі важко переоцінити. Однак, від етапу тестування до фінальних співбесід, до прозорості конкурсного відбору та доброчесності нових суддів, виникало чимало питань.

Новий Верховний Суд: фігуранти розслідувань "Наших грошей" залишають конкурс

28.07.2017

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Більшість суддів, що "засвітились" в антикорупційних розслідуваннях програми “Наші гроші”, припинили участь у конкурсі до нового ВСУ. Фінальні результати були оголошені ВККС у четвер, 27 липня.

Екс-дружина голови київського суду змушувала консьєржів брехати, що він живе у задекларованій квартирі

12.07.2017

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Колишня дружина голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка Світлана, з якою він ніби то розлучений, надавала вказівки, як та що говорити консьєржам, якщо суддю будуть розшукувати.

Хочу ще: київські судді незадоволені новенькими службовими квартирами, які приватизували і продали

11.07.2017

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Судді Окружного адмінсуду Києва приватизували, а деякі встигли і продати, видані їм службові квартири у новобудовах, на підставі того, що квартири були… нові. Про це йдеться у розслідуванні Марини Ансіфорової для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

НАБУ обшукує незадекларований будинок голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка

26.05.2017

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Співробітники НАБУ обшукують Окружний адмінсуд Києва та будинок у селі Віта Поштова під Києвом, який записаний на екс-дружину голови суду Павла Вовка - Світлану.