Окружний суд

Героя “плівок Вовка” суддю Аблова проштовхувала в ДБР одеська ГО-шка

08.10.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
Одному із фігурантів “плівок Вовка”, судді Євгену Аблову, у боротьбі за посаду в Державному бюро розслідувань сприяла ГО “Антикорупційний контроль України”. Про це йдеться в розслідуванні Данила Мокрика для програми “Наші Гроші з Денисом Бігусом”.

Двоє з трьох суддів, які визнали націоналізацію “Приватбанку” незаконною, збрехали в деклараціях

24.09.2019

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Суддя Окружного адміністративного суду Києва Ігор Качур та в.о. голови суду Володимир Келеберда, які у квітні визнали націоналізацію “Приватбанку” незаконною, не внесли у декларації будинки та квартири, якими регулярно користуються. Про це йдеться у сюжеті Марини Ансіфорової для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Власні яхти і 9 млн у спадщину - чим цікаві декларації суддів Окружного адміністративного суду міста Києва

18.09.2019

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Якби існувала якась премія за скандальні судові рішення, то Окружний адміністративний суд Києва уже став би неодноразовим її лауреатом. Під час революції він забороняв Майдан, пізніше відсторонював Уляну Супрун та скасовував націоналізацію “ПриватБанку”, а наприкінці липня опинився у центрі скандалу із записами розмов з кабінету його голови Павла Вовка. А от чим відзначилися судді у своїх деклараціях - з’ясували журналісти Bihus.Info.

Слідом за Вовком: на посаді втримався ще один суддя-фігурант "плівок" НАБУ

21.08.2019
Вища рада правосуддя відмовилась відсторонити з посади суддю Окружного адміністративного суду Києва Ігоря Погрібніченка, який фігурував у "плівках" НАБУ щодо втручання в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та інших можливих злочинах.

Суддя з двома квартирами, будинком та Порше отримав службову квартиру на 140 квадратів

19.07.2017

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Заступник голови Окружного адміністративного суду Євгеній Аблов отримав від держави квартиру на 140 квадратві в новобудові у центрі Києва. На момент отримання державної квартири на матір судді в Одесі була записана квартира (144 кв.м.) і будинок (275 “квадратів”).