НАЗК не знайшла криміналу в декларації Третьякова

Національна агенство із запобігання корупції не виявила порушень у електронній декларації нардепа з фракції БПП Олександра Третьякова за 2015 рік.
Про це йдеться у рішенні НАЗК щодо повної перевірки декларації нардепа, яке Українській правді передав експерт центру “Ейдос” Гліб Каневський.
Там зазначається, що під час перевірки інформації в декларації Третьякова за 2015 рік через співставлення із відомостями, отриманими від державних органів, з держреєстрів і баз даних не було виявлено порушень інтересів чи фактів сумісництва діяльності.
“Ознак можливого незаконного збагачення, передбачених статтею 368-2 Кримінального кодексу України, не виявлено”, – сказано у рішенні.
Далі НАЗК вказує, що підстав для притягнення суб’єкта декларування “до адміністративної або кримінальної відповідальності відсутні”.
В тексті рішення також вказується, що під час перевірки не надали відповіді на запити НАЗК: ДФС, Адміністрація держприкордонслужби, Мін’юст і компетентний орган іноземної держави.
Як відомо, станом на серпень НАЗК перевіряє 265 декларацій чиновників.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниПартнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.