Наші гроші ТВ “зекономили” державі 40 мільйонів на мобільному тендері

Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) переглянув результати тендеру […]
Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) переглянув результати тендеру щодо впровадження послуги перенесення номера при зміні оператора (MNP), як того вимагало рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) від 18 березня, і обрало переможцем IT-компанію «Ес Ай Центр», яка запропонувала ціну у 39,6 млн грн.
Про це повідомив голова Комітету з конкурсних торгів УДЦР Вадим Гулько під час засідання Комітету з конкурсних торгів щодо закупівлі послуги впровадження MNP в Україні. Йдеться в повідомленні УНІАН.
Відповідне рішення одноголосно підтримали 10 з 11 членів комітету.
«Після того, як УДЦР виконав рішення Антимонопольного комітету України від 18 березня 2016 року, до повторних конкурсних торгів з придбання послуги на впровадження MNP була допущена компанія-скаржник, яка вказала нульову вартість технічної підтримки системи MNP і за рахунок цього отримала перевагу перед іншими учасниками. Власне, це і стало вирішальним фактором у визначенні переможця», – сказав Гулько.
При цьому пропозиції двох компаній – «Український спеціальні системи» та Huawei були відхилені та не допущені до оцінки через невідповідність вимогам замовника.
Дмитро Зарахович повідомив, що компанія повноцінно готова до запуску послуги MNP, і в разі підписання контракту з УДЦР, якщо інші учасники тендеру не стануть оскаржувати його результати, – «Ес Ай Центр» зможе запустити послугу через два місяці.
«Якщо буде підписаний контракт, ми зможемо запустити систему до того терміну, який був зазначений у тендері, тобто до 30 червня… Рішення вже готове. Ми готові запускатися, з усіма операторами зустрічатися», – сказав Зарахович.
Нагадаємо, що 18 березня Антимонопольний комітет України визнав результати тендеру з впровадження послуги MNP недійсними і зобов’язав державне підприємство «Український державний центр радіочастот» скасувати всі рішення, які були прийняті після розкриття пропозицій компаній-учасників.
Як з’ясували “Наші Гроші” переможець тендеру ТОВ “Діалінк” пов’язанt з екс-керівником Держміграційної служби Сергієм Радутним.Вартість надання таких послуг компанія оцінила у 72 млн грн.
Компанія-переможець “ДіаЛінк” розмістилась у підвалі столичної багатоповерхівки. На сайті “Діалінку” ця адреса вказана як адреса технічної підтримки. Хоча саме тут журналісти застали керівника фірми Олександра Басса та Олександра Обухова – ветерана СБУ, який назвався автором тендерної документації.
Також журналісти зауважили в офісі “ДіаЛінку” документи “Уніту”. Ця фірма, як з’ясували попередні розслідування “Наших грошей” (ЗІК), заробляє на біометричних паспортах, які видають міграційна служба та ДП “Документ”, а ще контролює продаж “Укрзалізницею” квитків онлайн.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниКиїврада створює комісію для перевірки “Київміськбуду” після розслідування Bihus.Info
Проект відповідного рішення наразі очікує підпису мера Києва Віталія Кличка. В документі, який опубліковано на сайті Київміськради, йдеться про тимчасову контрольну комісію Київської міськради для перевірки інформації з журналістських розслідувань щодо діяльності “Київміськбуду”.
Олексій Азаров контролює шахти в рф і не має санкційних обмежень в ЄС
Син підозрюваного у держзраді Миколи Азарова Олексій має російське громадянство і з травня 2021 р. контролює російську шахту “Ростовская” через довірену особу - Дмітрія Казантаєва. До повномасштабного вторгнення рф в Україну серед контрагентів цієї шахти були європейські компанії.
“Київміськбуд” платив мільярди гривень підрядникам, наближеним до свого ж керівника
Мільярди гривень на підрядні роботи компанія “Київміськбуд”, що на 80% належить територіальній громаді Києва, виплачував фірмам, наближеним до власного президента Ігоря Кушніра. Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info.