Наші гроші №132. Хто заробляє на рештках олігарха Курченка?
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниНардеп від ОПЗЖ Ілля Кива пересів у бронеавтомобіль вартістю у 5 мільйонів
Народний депутат Ілля Кива пересів у броньовану Toyota Land Cruiser 200 за орієнтовно 5 мільйонів гривень. Про це йдеться у розслідуванні Анни Калюжної та Вадима Поньки для Bihus.Info.
“Знімати можна!”: законні права журналістів і як їх захистити
Журналістів нерідко називають четвертою гілкою влади, проте які права представники медіа мають за законом? В яких випадках ці права можуть бути обмежені, і головне, що робити, якщо професійній діяльності журналістів перешкоджають, - пояснює юрист Bihus.Info Євген Воробйов.
Юристи проекту “Свої Люди” добились відкриття справи щодо ймовірної мільйонної переплати на закупівлі кисневих концентраторів
Суд зобов'язав Нацполіцію розслідувати можливу переплату на закупівлі 200 кисневих концентраторів на суму 8,8 млн грн для Вінницького Центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Ймовірну переплату виявили активісти ГО “Філософія серця” і разом з юристами проекту “Свої Люди” (Bihus.Info) дотисли перевірку закупівлі.