НАБУ шукатиме винних у розтраті 4 мільйонів на Донеччині

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила справу за фактом привласнення 4 мільйонів гривень при проведенні капітального ремонту школи у м.Дружківка Донецької області.
Про це у відповідь на звернення юристів проекту “Тисни!” повідомили у Генеральній прокуратурі України.
Як з’ясували громадські активісти м.Дружківка, наприкінці 2016 року Департамент капбудівництва Донецької ОДА уклав договір на ремонт Дружківської школи №17. Контракт вартістю у 25 мільйонів бюджетних гривень отримала фірма ТОВ “ОКВИН-5”.
І хоча фірма-переможець заявляла, що не має потреби у субпідряді, на ділі усі проекти школи – покрівлі, стін, кабінетів – робили різні проектанти, незалежно один від одного. В результаті опорну Дружківську школу було відремонтовано так, що криша “вперлась” у вікна.
В серпні 2017-го року результати коштовного ремонту зафіксували журналісти програми “ТСН.Тиждень”.
Слід зазначити, що конкурентом ТОВ “ОКВИН-5” на тендері була фірма ТОВ “Крамміськбуд”, яку після украдення контракту було залучено в якості субпідрядника. Відносно службових осіб цієї фірми було порушено ряд кримінальних справ за ст.191 ККУ – привласнення та розтрата чужого майна.
Крім того, за даними журналістів програми “ТСН.Тиждень”, компанія “Крамміськбуд” пов’язана з народним депутатом Максимом Єфимовим, який приймав активну участь у виділенні з державного бюджету дотацій на будівництво опорних шкіл.
З цією інформацією юристи проекту “Тисни!” звернулись до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка відкрила справу за ст.191, кваліфікувавши розтрату в особливо великому розмірі. Досудове розслідування доручено Національному антикорупційному бюро України.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниПоліція розслідує захоплення прибережної зони в Миколаєві – юристи проєкту “Свої Люди”
Юристи проєкту “Свої Люди” спільно з журналістами Центру журналістських розслідувань добились відкриття 5 справ щодо передачі в приватну власність земельних ділянок біля річки в Миколаєві.
Житло на колесах та одинокі вовки: типові деклараційні порушення і що з ними робити
1 квітня для українських чиновників закінчився строк подання електронних декларацій за 2020 рік. За інформацією НАЗК, за період кампанії декларування до Реєстру надійшло майже 800 тис декларацій. Які ж найпоширеніші помилки та порушення в деклараціях вчиняють посадовці? І що робити, якщо ви помітили таке порушення? Пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.
Оточення Коломойського через художницю з Черкас “відкусило” в держави третину мільярда на вугіллі
Компанія “Укрвуглезбагачення груп”, яку нове керівництво державного підприємства “Центренерго” звинуватило в перепродажі вугілля з держшахт і боргах перед шахтарями, пов’язана з оточенням олігарха Ігоря Коломойського. На схемі з посередництвом фірма встигла “відкусити” в держави більше 300 мільйонів гривень.