НАБУ проводить обшуки в Українській асоціації футболу через схему з покриттям для футбольних полів

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки в будівлі Української асоціації футболу у справі, відкритій через розслідування Bihus.Info.
Про це 5 червня повідомляє прес-служба НАБУ.
Обшук проводять в межах розслідування можливих зловживань при закупівлях робіт та послуг із будівництва футбольних полів зі штучним покриттям, відкритого після сюжету програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.Нагадаємо, в травні 2018 року журналісти з’ясували, що збудований Федерацією футболу України за кошти УЄФА комерційний завод із виробництва штучного покриття для футбольних полів отримує бюджетні підряди через дискримінаційну вимогу. З кінця 2017-го на профільних тендерах почали вимагати “кучеряву траву” через проект, прописаний на сайті Міністерства регіонального розвитку і ЖКГ. Під цю вимогу підходила тільки продукція ТОВ “ФФУ Продакшн”. Водночас, в момент виходу розслідування журналістів Мінрегіон змінив проект, який створював монополію заводу Федерації футболу України.
Про схему зі штучним покриттям ідеться в розслідуванні Олександра Курбатова для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниЮридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.
“Аби вивезти друга, ми перевдягли його у священника”: розповідь залізничника, який пережив окупацію Херсона та виходив на проукраїнські мітинги
Херсон пробув в окупації вісім місяців. Після того, як Збройні Сили України вибили росіян з міста, світ дізнався про чергові воєнні злочини окупантів. Гуманітарна криза, грабежі, залякування, зникнення або вбивства людей ─ це те, що пережили херсонці, які, попри присутність російських військових в місті, в перші тижні окупації масово виходили на проукраїнські мітинги ─ аж поки по них не відкрили вогонь. Як росіяни захоплювали місто, грабували його та залякували мешканців ─ у розповіді залізничника, який в окупації провів два місяці.