Важливо
Новини

На Харківщині накрили групу російських охоронців, Bihus.Info отримали доступ до їхнього чату

4429833718698577197588306016349278673305600n.jpg
FacebookTwitterTelegram

Після успішного контрнаступу Збройний сил України на Харківщині, разом з російськими військовими там накрили групу охоронців з росії, яких в серпні зібрали для охорони цивільних об’єктів на захоплених окупантами територіях України. Частині з цих охоронців вдалося втекти. Частині – ні. 

Про це журналісти Bihus.Info дізналися з чату російських охоронців, до якого отримали частковий доступ.

Зокрема, відомо, що цю групу охоронців для роботи на окупованих територіях почали збирати у серпні. Організацією процесу керував росіянин Денис Рогожин. Судячи з дописів, спочатку групу планували перекинути на Херсон, потім на Донбас, але в результаті тікали вони з Харківщини.

За роботу на окупованих територіях охоронцям обіцяли по 170 тисяч рублів. Для порівняння, наразі в соцмережах за роботу охоронцем в росії пропонують від 50 тисяч, тобто втричі менше.

З важливого, учасники групи розуміли, куди вони їдуть – на територію іншої країни, на яку напала їхня армія.

Кордон вони незаконно перетнули в кінці серпня, після цього в чаті не має жодного повідомлення аж до 11-го вересня, коли на Харківщину вже зайшли наші Збройні сили. Того дня чат був заповнений повідомленнями з обуренням: чому охоронців ніхто не евакуйовував та не рятував, коли українські військові почали контрнаступ. 

Як відомо з чату, вибиратися багатьом з них довелося самостійно. У групі писали про це так: “Мы все выбирались под бомбежками, под обстрелами, кто как мог”, “У нас 8 человек. Мы добирались по лесам, сверху вертолеты летали, нас стреляли”. А один з учасників говорить, що шестеро осіб зникли, а 18-ро – вбиті.

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука

   Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.

   Новини

   Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів

   Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.