Важливо
Новини

На День народження головного експерта Рувіна приїхали гості з ОП, КМДА і списку “контрабандистів”

FacebookTwitterTelegram
У день народження директора КНДІСЕ Олександр Рувіна в Інститут приїжджали радник голови Офісу Президента, двоє заступників голови КМДА – який не дозволив звільнити Рувіна, та фігурант санкційного списку “контрабандистів”. Про це йдеться в розслідуванні Лесі Іванової “Експерт диявола” для Bihus.Info.

Серед відвідувачів Інституту помічений Микола Беззубенко, радник глави Офісу Президента Андрія Єрмака. Раніше Беззубенко працював в економічній контррозвідці СБУ, звідки звільнився після розслідування Bihus.Info щодо корупції в економічній контррозвідці, елітного майна родини, що не корелювало з офіційними доходами, а також можливий конфлікт інтересів між службою та родинним бізнесом. Раніше журналісти фіксували Беззубенка у Рувіна на Дні народженні в 2018 році, а також його зустріч із пасинком Рувіна у 2019 р. Рувін підтвердив, що давно знайомий з Беззубенком, але запевнив, що не має з ним спільних інтересів.

Також в Інститут із подарунками приїжджали В’ячеслав Непоп і Петро Пантелєєв – заступники голови КМДА Віталія Кличка. На початку літа Міністерство Юстиції, якому підпорядкований Інститут, спробувало звільнити Рувіна, однак не змогло. Процедурно звільнення директора Інституту має також погоджувати голова КМДА. Віталій Кличко відмовився звільняти Рувіна, зіславшись на відсутність конкретних підстав, а також на те що Рувін – досвідчений і результативний керівник, і без нього робота Інституту погіршиться. 

Нагадаємо, останні місяці в Києві триває  серія  обшуків  на столичних комунальних підприємствах, підпорядкованих КМДА. Рувін сам зазначив в коментарі, що експертизи в провадженнях, по яких проводяться обшуки, зараз проводять саме в КНДІСЕ, але запевнив, що їхні результати не на користь КМДА: “Я Непопа в своєму життю бачив два рази. Ми його вклєпали – і по зоопарку, і по інших темах, у нас дуже багато по ньому. Зараз наша група працює працюємо на Подільському мосту. Не переживайте, все що ви думаєте буде позитивно – ви дуже сильно помиляєтесь, буде негативно”, – заявив Рувін.

Також серед візитерів був Юрій Дворак. За словами Рувіна, з Двораком він знайомий ще з 90-х, а на початку нульових вони разом працювали на митниці. Рувін тоді очолював там центральну митну лабораторію, а Дворак Київську митницю. У 2015 році став фігурантом розслідування про незадеклароване елітне майно родини. Однак наразі Дворак більше відомий завдяки іншому – він потрапив у санкційний список “контрабандистів” РНБО. 

Цікаво, що у День народження Рувіна в 2018 році в КНДІСЕ також приїжджав ще один  фігурант цього ж “контрабандного списку” – Олександр Кравченко. Раніше Кравченко очолював ГСУ СБУ. В 2019 був помічений на вже згаданій зустрічі пасинка Рувіна та Миколи Беззубенка. Нагадаємо, Рувіну неодноразово приписували контрабандний бізнес. 

Олександр Рувін очолює КНДІСЕ з 2011 року. Інститут – одна із 27 експертних установ Міністерства Юстиції, яка проводить судові експертизи та експертні дослідження за найрізноманішими напрямами, від звичних технічних – і до військових експертиз. За останні роки деякі експертизи спричинили публічні скандали: спроба опізнати підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета по ході, позитивні висновки щодо обґрунтованості й законності формули “Роттердам+”, спроба Рувіна відкликати експертизу в справі ексочільника ДФС Романа Насірова, тощо.

Детальніше про статки родини головного експерта читайте тут

Директор КНДІСЕ Олександр  Рувін та його родина користуються дорогою нерухомістю і автівками, які їм не належать, а також володіють майном, яке не корелює з офіційними доходами. Про це йдеться в розслідуванні Лесі Іванової “Експерт диявола” для Bihus.Info.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   «Пекло у раю»: Як окупанти знищували Кінбурнську косу, вбиваючи природу і тероризуючи місцевих

   Одне з найулюбленіших місць українських тревел-блогерів, фанатів «дикого відпочинку» і бердвотчерів зараз більше схоже на локацію для зйомок постапокаліптичного фільму, ніж на туристичну принаду. Кінбурнська коса або ж “українські Мальдіви”, як називали це місце раніше, з самого початку російського вторгнення стала для окупантів плацдармом для артилерійських атак півдня Миколаївщини. 

   Новини

   “Місто під час окупації повернулося у середньовіччя”: історія працівниці онкодиспансеру, яка п’ять місяців прожила у захопленому Херсоні

   Черги за продуктами та готівкою, “віджим” бізнесу, схиляння до “співпраці” і постійний пошук проукраїнсько налаштованих громадян. Все це — “атрибути” восьми місяців окупації Херсону — першого і єдиного з 24 лютого обласного центру, який вдалося захопити росіянам. Олені Грушці, працівниці місцевого онкодиспансеру, вдалося протриматися в окупованому місті майже п’ять місяців. Нині жінка мешкає в Одесі, каже, що “клімат тут схожий на херсонський, та й близько до дому”, і чекає на можливість повернутися у вже звільнене Збройними силами, але ще дуже вразливе місто.

   Новини

   Оточення керівника ОП проігнорувало запитання про те, як потрапило в наглядову раду “Укрнафти”

   Після примусового відчуження акцій п’яти підприємств в управління Міноборони, в наглядовій раді щонайменше одного з них — ПАТ “Укрнафта” — з’явились представники команди керівника ОП Андрія Єрмака. Редакція Bihus.Info запитала їх, як відбулися ці призначення.