Важливо
Новини

На День народження головного експерта Рувіна приїхали гості з ОП, КМДА і списку “контрабандистів”

FacebookTwitterTelegram
У день народження директора КНДІСЕ Олександр Рувіна в Інститут приїжджали радник голови Офісу Президента, двоє заступників голови КМДА – який не дозволив звільнити Рувіна, та фігурант санкційного списку “контрабандистів”. Про це йдеться в розслідуванні Лесі Іванової “Експерт диявола” для Bihus.Info.

Серед відвідувачів Інституту помічений Микола Беззубенко, радник глави Офісу Президента Андрія Єрмака. Раніше Беззубенко працював в економічній контррозвідці СБУ, звідки звільнився після розслідування Bihus.Info щодо корупції в економічній контррозвідці, елітного майна родини, що не корелювало з офіційними доходами, а також можливий конфлікт інтересів між службою та родинним бізнесом. Раніше журналісти фіксували Беззубенка у Рувіна на Дні народженні в 2018 році, а також його зустріч із пасинком Рувіна у 2019 р. Рувін підтвердив, що давно знайомий з Беззубенком, але запевнив, що не має з ним спільних інтересів.

Також в Інститут із подарунками приїжджали В’ячеслав Непоп і Петро Пантелєєв – заступники голови КМДА Віталія Кличка. На початку літа Міністерство Юстиції, якому підпорядкований Інститут, спробувало звільнити Рувіна, однак не змогло. Процедурно звільнення директора Інституту має також погоджувати голова КМДА. Віталій Кличко відмовився звільняти Рувіна, зіславшись на відсутність конкретних підстав, а також на те що Рувін – досвідчений і результативний керівник, і без нього робота Інституту погіршиться. 

Нагадаємо, останні місяці в Києві триває  серія  обшуків  на столичних комунальних підприємствах, підпорядкованих КМДА. Рувін сам зазначив в коментарі, що експертизи в провадженнях, по яких проводяться обшуки, зараз проводять саме в КНДІСЕ, але запевнив, що їхні результати не на користь КМДА: “Я Непопа в своєму життю бачив два рази. Ми його вклєпали – і по зоопарку, і по інших темах, у нас дуже багато по ньому. Зараз наша група працює працюємо на Подільському мосту. Не переживайте, все що ви думаєте буде позитивно – ви дуже сильно помиляєтесь, буде негативно”, – заявив Рувін.

Також серед візитерів був Юрій Дворак. За словами Рувіна, з Двораком він знайомий ще з 90-х, а на початку нульових вони разом працювали на митниці. Рувін тоді очолював там центральну митну лабораторію, а Дворак Київську митницю. У 2015 році став фігурантом розслідування про незадеклароване елітне майно родини. Однак наразі Дворак більше відомий завдяки іншому – він потрапив у санкційний список “контрабандистів” РНБО. 

Цікаво, що у День народження Рувіна в 2018 році в КНДІСЕ також приїжджав ще один  фігурант цього ж “контрабандного списку” – Олександр Кравченко. Раніше Кравченко очолював ГСУ СБУ. В 2019 був помічений на вже згаданій зустрічі пасинка Рувіна та Миколи Беззубенка. Нагадаємо, Рувіну неодноразово приписували контрабандний бізнес. 

Олександр Рувін очолює КНДІСЕ з 2011 року. Інститут – одна із 27 експертних установ Міністерства Юстиції, яка проводить судові експертизи та експертні дослідження за найрізноманішими напрямами, від звичних технічних – і до військових експертиз. За останні роки деякі експертизи спричинили публічні скандали: спроба опізнати підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета по ході, позитивні висновки щодо обґрунтованості й законності формули “Роттердам+”, спроба Рувіна відкликати експертизу в справі ексочільника ДФС Романа Насірова, тощо.

Детальніше про статки родини головного експерта читайте тут

Директор КНДІСЕ Олександр  Рувін та його родина користуються дорогою нерухомістю і автівками, які їм не належать, а також володіють майном, яке не корелює з офіційними доходами. Про це йдеться в розслідуванні Лесі Іванової “Експерт диявола” для Bihus.Info.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Партійні офіси в районах: зареєстровані, але не існують. І навпаки

   Перед виборами більшість партій мають свій штаб: щоб потенційний виборець міг прийти, познайомитися з кандидатами, поділитися проблемами громади тощо. Але після виборів такі штаби часто зникають. Зрештою, як каже аналітик з партійних фінансів руху “Чесно” Ігор Фещенко, закон не зобов’язує партії мати місцеві, обласні чи навіть центральні офіси: “Це виключно питання їхнього бажання та спроможності”.

   Новини

   Бюджетники і кандидати: хто донатив мерській «Пропозиції» у Кропивницькому

   “Пропозицію” медіа зі старту охрестили “партією мерів”, адже політсилу влітку 2020-го презентували мери одразу шістьох міст - Дніпра, Каховки, Миколаєва, Чернівців, Житомира та Кропивницького. Партію створювали під місцеві вибори, а основним її посилом була необхідність передати більше повноважень з центру в регіони. 

   Новини

   Близькі до партії: хто “донатить” запорізькому “ОПЗЖ” 

   “Опозиційна платформа - За життя” попри свою відверто проросійську риторику продовжує триматися на верхніх сходинках електоральних рейтингів. Політсила має значну і доволі стабільну підтримку, плюс - колосальні фінансові вливання. Лише у 2019-му каса “ОПЗЖ” поповнилася на понад 108 мільйонів гривень за рахунок пожертв від фізичних та юридичних осіб.