Важливо
Новини

На День народження головного експерта Рувіна приїхали гості з ОП, КМДА і списку “контрабандистів”

FacebookTwitterTelegram
У день народження директора КНДІСЕ Олександр Рувіна в Інститут приїжджали радник голови Офісу Президента, двоє заступників голови КМДА – який не дозволив звільнити Рувіна, та фігурант санкційного списку “контрабандистів”. Про це йдеться в розслідуванні Лесі Іванової “Експерт диявола” для Bihus.Info.

Серед відвідувачів Інституту помічений Микола Беззубенко, радник глави Офісу Президента Андрія Єрмака. Раніше Беззубенко працював в економічній контррозвідці СБУ, звідки звільнився після розслідування Bihus.Info щодо корупції в економічній контррозвідці, елітного майна родини, що не корелювало з офіційними доходами, а також можливий конфлікт інтересів між службою та родинним бізнесом. Раніше журналісти фіксували Беззубенка у Рувіна на Дні народженні в 2018 році, а також його зустріч із пасинком Рувіна у 2019 р. Рувін підтвердив, що давно знайомий з Беззубенком, але запевнив, що не має з ним спільних інтересів.

Також в Інститут із подарунками приїжджали В’ячеслав Непоп і Петро Пантелєєв – заступники голови КМДА Віталія Кличка. На початку літа Міністерство Юстиції, якому підпорядкований Інститут, спробувало звільнити Рувіна, однак не змогло. Процедурно звільнення директора Інституту має також погоджувати голова КМДА. Віталій Кличко відмовився звільняти Рувіна, зіславшись на відсутність конкретних підстав, а також на те що Рувін – досвідчений і результативний керівник, і без нього робота Інституту погіршиться. 

Нагадаємо, останні місяці в Києві триває  серія  обшуків  на столичних комунальних підприємствах, підпорядкованих КМДА. Рувін сам зазначив в коментарі, що експертизи в провадженнях, по яких проводяться обшуки, зараз проводять саме в КНДІСЕ, але запевнив, що їхні результати не на користь КМДА: “Я Непопа в своєму життю бачив два рази. Ми його вклєпали – і по зоопарку, і по інших темах, у нас дуже багато по ньому. Зараз наша група працює працюємо на Подільському мосту. Не переживайте, все що ви думаєте буде позитивно – ви дуже сильно помиляєтесь, буде негативно”, – заявив Рувін.

Також серед візитерів був Юрій Дворак. За словами Рувіна, з Двораком він знайомий ще з 90-х, а на початку нульових вони разом працювали на митниці. Рувін тоді очолював там центральну митну лабораторію, а Дворак Київську митницю. У 2015 році став фігурантом розслідування про незадеклароване елітне майно родини. Однак наразі Дворак більше відомий завдяки іншому – він потрапив у санкційний список “контрабандистів” РНБО. 

Цікаво, що у День народження Рувіна в 2018 році в КНДІСЕ також приїжджав ще один  фігурант цього ж “контрабандного списку” – Олександр Кравченко. Раніше Кравченко очолював ГСУ СБУ. В 2019 був помічений на вже згаданій зустрічі пасинка Рувіна та Миколи Беззубенка. Нагадаємо, Рувіну неодноразово приписували контрабандний бізнес. 

Олександр Рувін очолює КНДІСЕ з 2011 року. Інститут – одна із 27 експертних установ Міністерства Юстиції, яка проводить судові експертизи та експертні дослідження за найрізноманішими напрямами, від звичних технічних – і до військових експертиз. За останні роки деякі експертизи спричинили публічні скандали: спроба опізнати підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета по ході, позитивні висновки щодо обґрунтованості й законності формули “Роттердам+”, спроба Рувіна відкликати експертизу в справі ексочільника ДФС Романа Насірова, тощо.

Детальніше про статки родини головного експерта читайте тут

Директор КНДІСЕ Олександр  Рувін та його родина користуються дорогою нерухомістю і автівками, які їм не належать, а також володіють майном, яке не корелює з офіційними доходами. Про це йдеться в розслідуванні Лесі Іванової “Експерт диявола” для Bihus.Info.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Four Months of Russian Strikes on Odesa: Nine Dead, Including Two Children

   The full-scale war in Ukraine, initiated by the Russian Federation on February 24, has been going on for four months now. The “official” and top-priority plans that the Russian federal channels voiced in the first weeks now seem to have been forgotten even by the invaders themselves, whose actions increasingly demonstrate Russia's real intent — the destruction of Ukraine.

   Новини

   Чотири місяці російських ударів по Одесі: дев’ятеро загиблих, серед них – дві дитини

   Повномасштабна війна в Україні, яку 24 лютого розпочала російська федерація, триває вже чотири місяці. Про “офіційні” і першочергові плани, які федеральні канали озвучували в перші тижні, нині, здається, забули навіть самі окупанти, які своїми діями все відвертіше демонструють реальний задум росії - знищення України. 

   Новини

   “They act like bandits in the 90s, only instead of iron and blowtorch they have firearms”: Invaders Kidnap Activists in the Luhansk Region and Cut Off the Region from Communications

   The Russian-Ukrainian war began on February 20, 2014, when Russian mercenaries invaded Crimea and the Donbas. The invaders "annexed" the peninsula to Russia and formed pseudo-republics in the Donetsk and Luhansk regions. Eight years later, Russia restored its forces on the borders and launched a full-scale war against Ukraine. In the territories that were occupied by Russian troops after February 24, the occupiers committed atrocities, pillaged, raped and tortured people.