Міністр юстиції заявив про “шалений спротив осіб, які втрачають контроль”
Публікації про радників нового міністра юстиції Дениса Малюськи він вважає частиною боротьби представників старої системи за вплив. Про це він заявив у програмі “Он воно як” (Bihus.Info).
“Мої спроби отримати хоча б 60-70% контролю (за процесами в міністерстві – ред.) наразились на шалений спротив у осіб, які втрачають цей контроль. Це різні групи впливу, не хочу говорити публічно,” – сказав Денис Малюська.
Він додав, що набрав собі команду радників, аби не спостерігати за незаконними практиками, поки змінюються керівники різних напрямків в міністерстві за бюрократичною процедурою.
“Я набрав команду кваліфікованих і розумних юристів, які були негайно оформлені в якості моїх радників в міністерство, серед яких був розподілений функціонал, щоб вони зробили аналіз роботи міністерства у різних напрямках. І оті з них, які були направлені на найбільш складні напрямки, найбільш скандальні напрямки, вони гарно отримали віддачу медіа. В їхніх біографіях дуже гарно покопалися, подіставали, повикручували факти, спотворили їх,” – сказав міністр.
Нагадаємо, інформація про трьох радників нового міністра юстиції була озвучена у випуску програми “Зашквар тижня” за участю нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського. Співведучий Влад Сидоренко повідомив, що “мафія Петренка зайшла в команду нового міністра”. Далі він додав, що незабаром після вступу на посаду в міністра Малюськи з’явилося три радника: Андрій Гайченко, Володимир Павленко та Володимир Рудніченко. “Всі троє – працівники Integrites. Про це поки що ніхто не знає. Я особисто поцікавився у міністра. По суті, він мені підтвердив, що дійсно ці люди з ним працюють. Тому що ці люди дуже добре в темі, вони розуміють схеми і вони можуть допомогти вирішити проблеми Мін’юсту”.
Повна версія інтерв’ю з міністром юстиції – за посиланням.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниТесть нардепа Дубневича розповів як його “вписували” у фірми з мільйонними активами
Тесть народного депутата та фігуранта корупційної справи щодо розкрадання десятків мільйонів гривень “Укрзалізниці” Ярослав Дубневич Мирослав Швидкий, який за документами є власником львівської компанії “Передзвін”, розповів журналістам, що у фірмі виступає виключно як “підставне лице”. Про це йдеться в розслідуванні Мар’яни Сич та Максима Опанасенко для Bihus.Info.
Бюро економічної безпеки: головне про функції та структуру нового правоохоронного органу
Український бізнес роками страждав від візитів податкової міліції та економічного департаменту СБУ. Та, схоже, у підприємців нарешті з’явився шанс позбавитись від надмірного тиску правоохоронців. Обережну надію дає ухвалений 28.01.2021 Верховною Радою законопроєкт № 3087-д "Про Бюро економічної безпеки" (БЕБ), що фактично створює єдиний правоохоронний орган для розслідування економічних кримінальних правопорушень. Про його функції, структуру та особливості роботи - розповідає адвокат Bihus.Info Євген Воробйов.
Bihus.Info виграли суд у колишнього секретаря РНБО Турчинова
Після чотирьох років судової тяганини Верховний суд став на сторону журналістів у справі проти Олександра Турчинова. Йдеться про позов Турчинова через сюжет про лотерейну монополію, який команда Bihus.Info випустила у 2017-му році.