Микола Мартиненко

Павло Петренко підписав наказ, який допомагає нівелювати основний доказ НАБУ у “справі Мартиненка”

11.12.2018

Валерія

Іванова

Всі тексти автора
Міністерство юстиції видало наказ, який допоміг екс-нардепу від “Народного фронту” Миколі Мартиненку нівелювати ключові економічні експертизи у справі про розкрадання 695 мільйонів з державних підприємств. Про це йдеться у розслідуванні Валерії Іванової для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Руслан Журило вийшов під заставу у 12 млн від нардепа Княжицького

25.03.2017
Керівник ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Руслан Журило 21 березня вийшов з СІЗО, оскільки за нього внесли заставу 12 млн грн. Заставодавцем виступив народний депутат від "Народного фронту" Микола Княжицький.

Продавець непотрібної техніки «Укргазвидобуванню» виявився бізнес­-партнером Миколи Мартиненка і має захисників з «Народного фронту»

11.03.2016

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Одеський бізнесмен Ігор Учитель з листопада 2015­го веде бізнес зі структурою екс­-нардепа від «Народного фронту» та близького соратника Арсенія Яценюка Миколи Мартиненка. Через підконтрольну «Юг­-Газ» Учитель закуповує газ в австрійської Antra Gmbh, яку пов’язують з Мартиненком.

Гендиректор ГП “Объединенная горно-химическая компания” Руслан Журило: “Если у меня меньше пяти уголовных дел - мне неинтересно”

20.12.2015

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Управляющий отобранными у Дмитрия Фирташа титановыми комбинатами Руслан Журило ровно за год превратился из “человека Игоря Коломойского” в “менеджера Николая Мартыненко”.