медицина

“Піду з команди Зеленського, якщо він заявить про другий строк,” - засновник клініки “Борис”

10.07.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Михайло Радуцький, прохідний кандидат в парламент у списку партії “Слуга Народу”, засновник приватної клініки “Борис” і давній знайомий Володимира Зеленського розповів про бачення подальших трансформацій в медицині. Щоб їх реалізувати, на думку Радуцького, Зеленський не повинен планувати другий президентський термін.

Дорога халатність: як купують дипломи студенти-медики

26.03.2018
Ще на посвяті вони – вчорашні школярі – одягають білі халати. Незабаром ці люди даватимуть клятву медичного працівника. Обіцятимуть бути чесними і сумлінними. Не випадково. Адже від їхньої чесності, сумлінності і знань залежатиме порятунок життів. Життів пацієнтів, які  довірятимуть і зможуть лише здогадуватися хто із медиків купивав свої сесії, дипломи, але не знання і чесність.

Мільйонери в білих халатах: рейтинг найбагатших лікарів (інфографіка)

30.06.2017

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Медик - це не лише покликання, а й професія із великим корупційним ризиком. Саме тому подавати електронні декларації за 2016 рік мусили не лише представники органів влади, а й головні лікарі.

Гіппократи-мільйонери. Хто з білих халатів втратить від реформи?

25.05.2017
Лексуси, мерседеси, 2 тис. кв. метрів нерухомості в столиці та мільйони готівки. Це все не про депутатів, чи міністрів. Це декларації головних лікарів центральних та районних лікарень.

У КМДА покривають чиновника, що купив ліки для онкохворих на третину дорожче ніж в аптеці

22.10.2015

МАР'ЯНА

МОТРУНИЧ

Всі тексти автора
Київська міськдержадміністрація гуртом закупила ліки для онкологічно хворих значно дорожче, ніж вони продаються вроздріб в аптеці онкоцентру.