«Котики»: в Україні запустили незвичайний благодійний проект

В Україні з’явився благодійний проект «Котики», в якому допомагати можна граючи.
В Україні з’явилася суспільно-корисна платформа kotyky.org.ua, завдяки якій взяти участь у благодійності може будь-хто, не виходячи з дому. Про це повідомляють розробники платформи.
Платформа працює за незвичайною схемою. Для того щоб стати благодійником, треба виконувати певні завдання, за які дається внутрішня ігрова валюту — «котики». Потім цю валюту можна перерахувати благодійним організаціям, представленим на платформі. Один «котик» дорівнює одній гривні. Чим більше користувач виконує завдань — тим швидше просувається в своєму рівні, отримує за різні досягнення нагороди.
Зараз на платформі доступні два типи завдань: розшифровка декларацій та розпізнавання родинних зв’язків суддів. Але згодом їх планується зробити більше. Це може бути тестування комп’ютерних ігор, розшифровка даних, онлайн-перевірка певних функцій тощо. Кількість «котиків» за завдання залежить від рівню його складності.
Серед організацій, яким можна переказати «котиків», 8 фондів і проектів: «Агенти змін», Tabletochki, People’s project, «Повернись живим», «Кожен може», «Уголек», «Пчелка», «Краб».
«Благодійність — це круто, але займатись благодійністю, одночасно виконуючи суспільно-корисні задачі, ще крутіше, — говорить співзасновник проекту Денис Бігус. — Виходить подвійне “добро-комбо”, коли і завдання виконуються, і добрі справи втілюються».
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниВерховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави
Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.
ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ
За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.
Як росіяни обстрілювали мирних мешканців на Чернігівщині
Першого квітня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про відновлення контролю над […]