корупція

Підсумки дна: Президент всього найкращого

27.09.2017

ДЕНИС

БІГУС

Всі тексти автора
Самі успіхи, самі перемоги! От дивишся сайт Президента Порошенко і думаєш: "В якій чудовій і розвиненій країні ми живем!". Тільки трагедія в дитячому таборі - зовсім не для президентського прайм-тайму.

Жага знань: декларації ректорів ТОП-5 українських вишів (інфографіка)

12.09.2017

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Взяти хабар за залік, вивести тендер на свої фірми, побудувати замість студентських гуртожитків елітні багатоповерхівки - корупція в Україні процвітає не лише у державних органах, а й у вищих навчальних закладах.

Київський пологовий будинок: відсутність ліків, збори коштів, мільйони готівки у головлікаря

09.08.2017

ЛЕСЯ

ІВАНОВА

Всі тексти автора
Доки пацієнтам Київського міського пологового будинку №2 розповідають про відсутність елементарних медикаментів та брак фінансування, родина головного лікаря володіє елітною нерухомістю, дорогим автопарком та великою кількістю готівки, йдеться у сюжеті «Вилікувати систему» Лесі Іванової для програми «Наші Гроші з Денисом Бігусом».

FAQ: юридичний бік журналістських розслідувань

17.07.2017

Володимир

Харечко

Всі тексти автора

Євген

Воробйов

Всі тексти автора

Аліса

Терехова

Всі тексти автора
Юристи проекту "Тисни!" відповідають на найбільш поширені питання журналістів: про ознаки злочинів, докази та документи, що допоможуть довести розслідування до суду.

Нардеп-регіонал записав на тестя нерухомості на 10 мільйонів доларів та палац на 1500 кв.м. (відео)

27.06.2017

ЛЕСЯ

ІВАНОВА

Всі тексти автора
На тестя народного депутата Антона Яценка, причетного до низки корупційних схем національного масштабу, записаний палац на 1500 кв.м. Також тесть нардепа є власником низки елітних квартир та комерційної нерухомості.

Новий голова Держгеонадр Кирилюк – захопив будівлю за допомогою замінування та скандального помічника

26.05.2017

МАР'ЯНА

МОТРУНИЧ

Всі тексти автора
Невідомі, що вранці 25 травня захопили Державну службу геології та надр України, прийшли туди “на підтримку” нового керівника служби - в.о. Олега Кирилюка.

Дружина секретаря міськради продала землю в центрі Староконстянтинова в 20 разів дешевше ринкової ціни

24.05.2017
Секретар Старокостянтинівської міськради (Хмельницька обл.) Олександр Степанишин задекларував продаж дружиною земельної ділянки у центрі міста за 22 тис. грн. Ринкова вартість такої землі – півмільйона гривень.

ТОП-5: розслідування “Роттердаму”, 300 мільйонів до бюджету та справа проти Ляшка - дайджест перемог “Наших грошей”

09.05.2017
Завдяки розслідуванням “Наших грошей”, від початку 2017-го антикорупційні органи відкрили ряд проваджень проти високопосадовців, а до українського бюджету повернулись понад 300 мільйонів.

Бухгалтер Нацполіціі носила в кишені 100 тисяч і їздила на Volkswagen Touareg

05.05.2017
У кишені пальто головного бухгалтера Головного управління Національної поліції в Києві під час обшуків знайшли 102 тис. гривень. Гроші заарештовані разом з її автомобілем Volkswagen Touareg, телефоном iPhone 6, квартирою і будинком.

Київські підприємці встановлювали заправки просто на парковках

25.04.2017

ЛЕСЯ

ІВАНОВА

Всі тексти автора
Мережа газових заправок «БАРС» встановлювала АГЗП в обхід чинних вимог щодо необхідної документації та нехтуючи правилами безпеки. Про це йдеться у сюжеті Лесі Іванової «Де газ?» для програми «Наші Гроші з Денисом Бігусом».