Корпорація Укрбуд відмовилась від проекту житлового комплексу на Воскресенській у Києві

Фірми, що входять до складу Української державної будівельної корпорації “Укрбуд”, […]
Фірми, що входять до складу Української державної будівельної корпорації “Укрбуд”, вийшли із проекту будівництва житлового комплексу “Переможець”, що на вулиці Воскресенській у Києві. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.
Дане рішення було прийнято керівництвом компанії після повідомлень у ЗМІ про проблеми зі зміною цільового призначення земельної ділянки під житлове будівництво.
Підприємства УГМК «Укрбуд» виступали в цьому проекті інвестором, а землекористувачем і замовником є ТОВ «Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління №3 Київзеленбуд. За словами президента компанії Максима Микитася, після повідомлень у ЗМІ про порушення, юридична служба розпочне перевірку і детально ознайомиться із обставинами справи: “Зараз над цим питанням працюють юристи. З одного боку, у замовника на руках офіційно отриманий дозвіл на будівництво, а з іншого, рішення суду, на якому базується дозвіл, доволі сумнівне. Ми не є зацікавленою особою в цьому будівництві, і через негативні наслідки для репутації “Укрбуду”, – ми виходимо із цього проекту”.
Напередодні, Аліна Стрижак з’ясувала, що дві забудови державної корпорації “Укрбуд” у Києві, а саме комплекс “Переможець”, базуються на рішеннях Господарського суду м. Севастополя, винесених вже після анексії Криму.
Рішення про зміну цільового призначення ділянки, де мав бути санаторій-профілакторій, винесені одним суддею, приховуються забудовниками та не внесені у реєстр судових рішень. Документи на підставі цих рішень зареєстровані з різницею у 16 хвилин одним держреєстратором. Будівництвом комплексу займалися фірми, близькі до керівництва Укрбуду.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниПоліція розслідує захоплення прибережної зони в Миколаєві – юристи проєкту “Свої Люди”
Юристи проєкту “Свої Люди” спільно з журналістами Центру журналістських розслідувань добились відкриття 5 справ щодо передачі в приватну власність земельних ділянок біля річки в Миколаєві.
Житло на колесах та одинокі вовки: типові деклараційні порушення і що з ними робити
1 квітня для українських чиновників закінчився строк подання електронних декларацій за 2020 рік. За інформацією НАЗК, за період кампанії декларування до Реєстру надійшло майже 800 тис декларацій. Які ж найпоширеніші помилки та порушення в деклараціях вчиняють посадовці? І що робити, якщо ви помітили таке порушення? Пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.
Оточення Коломойського через художницю з Черкас “відкусило” в держави третину мільярда на вугіллі
Компанія “Укрвуглезбагачення груп”, яку нове керівництво державного підприємства “Центренерго” звинуватило в перепродажі вугілля з держшахт і боргах перед шахтарями, пов’язана з оточенням олігарха Ігоря Коломойського. На схемі з посередництвом фірма встигла “відкусити” в держави більше 300 мільйонів гривень.