Корчак

Директор НАБУ: остаточне рішення по справі Корчак залежить від Луценка

25.04.2018

Валерія

Іванова

Всі тексти автора
Вручення підозри Наталії Корчак, за фактом придбання автівки, яку вона не внесла в декларацію, відбудеться виключно за згодою Юрія Луценка. Таку відповідь журналістам Bihus.info дав керівник НАБУ Артем Ситник, на запитання про розслідування щодо порушення закону очільницею НАЗК.

Мільйон доходів і Skoda на свекрусі: як змінювалися статки Корчак за 2 роки в НАЗК (інфографіка)

13.04.2018

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
28 березня закінчився дворічний термін перебування Наталії Корчак на посаді голови НАЗК. Цей період ознаменувався низкою гучних скандалів, мізерною кількістю перевірених декларацій, рекордно високими преміями і викриттями Ганни Соломатіної про фальсифікацію перевірок і куратора з Банкової. А от як змінилися за ці два роки статки самої Корчак - дослідили аналітики проекту “Декларації”.

Після сюжету “Наших грошей” Наталія Корчак задекларувала автівку, яку не показала у минулій декларації

13.04.2018

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
У декларації за 2017 рік Наталії Корчак, донедавна голови, а тепер члена Нацагентства з питань запобігання корупції, з‘явилася Skoda Octavia A7, придбана ще у 2016 році і записана на її свекруху, яка не має водійського посвідчення.

Голова НАЗК підтвердила знайомство з «куратором» від Банкової

22.11.2017

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора

Наталія

Касяненко

Всі тексти автора
«Я не можу сказати, що я його не знаю», - повідомила Наталія Корчак, голова Нацагентства з питань запобігання корупції (НАЗК) на питання, чи знає вона Олексія Горащенкова, працівника Адміністрації президента, якого називають «куратором НАЗК».

Працівник НАЗК розповіла, що АП і Корчак фальсифікують перевірки декларацій

14.11.2017
Керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.

Міжнародні експерти дали попередні вказівки НАЗК, як поліпшити роботу

10.07.2017
Міжнародні експерти наголошують на необхідності проведення незалежної експертизи системи е-декларування та розробки ІТ-стратегії для Національного агентства з питань запобігання корупції.