Команда ГО ТОМ 14 візьме участь у проекті розвитку центрів розслідувальної журналістики

15 груп журналістів-розслідувачів з різних міст України стали учасниками унікального проекту зі сприяння організаційному розвитку центрів розслідувальної журналістики від ІРРП (Інститут розвитку регіональної преси). Серед відібраних організацій - команда активістів і журналістів ГО “ТОМ 14”.
Минулого тижня стартував перший етап проекту ІРРП, спрямованого на підвищення ефективності роботи журналістів-розслідувачів в Україні. Проект триватиме 2 роки та передбачає серію вебінарів і тренінгів, а також практичних завдань для представників громадських організацій.
До числа учасників, що вдало пройшли конкурсний відбір, увійшла команда ГО “ТОМ 14”, яка створює програму “Наші гроші з Денисом Бігусом”.
На стартовій зустрічі учасники презентували свої організації, і закріпили початок співпраці меморандумом з ІРРП. А також отримали перші рекомендації від тренерів.
«Розслідувальні організації мають працювати як MacDonald’s, – зауважила консультант з управління проектами Ірина Негрєєва. – Місія, стратегія, редакційна політика організації та інші правила гри мають бути прописані настільки чітко, щоб будь-які кадрові зміни в команді не відобразились на роботі розслідувальної групи».
Перш ніж приступити до навчання, учасники мають скласти перший іспит – пройти оцінювання і отримати свій бал за індексом SATT-OSS. Це перший етап проекту, який триватиме у липні та серпні.
Проект зі сприяння організаційному розвитку центрів розслідувальної журналістики Інститут розвитку регіональної преси проводить за підтримки Програми «Матра» Посольства Королівства Нідерландів.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниПоліція розслідує захоплення прибережної зони в Миколаєві – юристи проєкту “Свої Люди”
Юристи проєкту “Свої Люди” спільно з журналістами Центру журналістських розслідувань добились відкриття 5 справ щодо передачі в приватну власність земельних ділянок біля річки в Миколаєві.
Житло на колесах та одинокі вовки: типові деклараційні порушення і що з ними робити
1 квітня для українських чиновників закінчився строк подання електронних декларацій за 2020 рік. За інформацією НАЗК, за період кампанії декларування до Реєстру надійшло майже 800 тис декларацій. Які ж найпоширеніші помилки та порушення в деклараціях вчиняють посадовці? І що робити, якщо ви помітили таке порушення? Пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.
Оточення Коломойського через художницю з Черкас “відкусило” в держави третину мільярда на вугіллі
Компанія “Укрвуглезбагачення груп”, яку нове керівництво державного підприємства “Центренерго” звинуватило в перепродажі вугілля з держшахт і боргах перед шахтарями, пов’язана з оточенням олігарха Ігоря Коломойського. На схемі з посередництвом фірма встигла “відкусити” в держави більше 300 мільйонів гривень.