КМДА

Друг глави офісу Президента злив "рідній" фірмі забудову Рибальського

04.07.2019

МАКСИМ

ОПАНАСЕНКО

Всі тексти автора
Близький до команди Президента Володимира Зеленського екс-чиновник Київської міськдержадміністрації, а нині керівник групи будівельних компаній Saga Development, Андрій Вавриш в часи роботи в мерії підписував документи, що дали старт його ж майбутній забудові. Копії цих документів є в розпорядженні журналістів телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Суддя з власною яхтою отримав “гуманітарний” Mercedes від КМДА

27.04.2018

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Суддя Голосіївського райсуду міста Києва Микола Шкірай, який володіє моторною яхтою Salpa Laver, отримав від КМДА у якості гуманітарної допомоги автомобіль Mercedes-Benz С 180 вартістю близько 35 тисяч доларів - повідомляє проект “Декларації” (Bihus.Info).  

Радник Кличка Олексій Кривопішин запатентував їзду київської електрички по колу

13.12.2017

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Наприкінці 2011-го року КМДА запустила столичну кільцеву електричку із 15-тьма станціями: цей вид транспорту мав розвантажити метро від напливу людей в годину пік. Через рік тодішній очільник “Південно-Західної залізниці” Олексій Кривопішин запатенував електричку.

Київські підприємці встановлювали заправки просто на парковках

25.04.2017

ЛЕСЯ

ІВАНОВА

Всі тексти автора
Мережа газових заправок «БАРС» встановлювала АГЗП в обхід чинних вимог щодо необхідної документації та нехтуючи правилами безпеки. Про це йдеться у сюжеті Лесі Іванової «Де газ?» для програми «Наші Гроші з Денисом Бігусом».

Відповісти за 12 секунд. У КМДА вибирають головного архітектора

26.02.2016

МАР'ЯНА

МОТРУНИЧ

Всі тексти автора
Упродовж місяця у КМДА обирають головного архітектора столиці. Серед кандидатів на посаду з’явилися фаворити, які за результатами письмового тесту набрали максимум – 100 балів. Це начальник «Київгенплану» Сергій Броневицький та колишній головний архітектор Севастополя Юрій Скляренко. "Корупційний критерій" при відборі кожен член комісії буде оцінювати на власний розсуд у наступних турах.

У КМДА покривають чиновника, що купив ліки для онкохворих на третину дорожче ніж в аптеці

22.10.2015

МАР'ЯНА

МОТРУНИЧ

Всі тексти автора
Київська міськдержадміністрація гуртом закупила ліки для онкологічно хворих значно дорожче, ніж вони продаються вроздріб в аптеці онкоцентру.