Хмельницький депутат «випросив» ділянку під будівництво гаражів для «рідної» компанії

Депутат Хмельницької міської ради Юрій Вавринюк пов’язаний з компанією, для якої він «випросив» у міської ради земельну ділянку під комерційні гаражі.
Про це йдеться в розслідуванні Альони Берези і Марії Турчини в рамках спільного з Bihus.Info проекту «Лабораторія викриттів».
У 2018 року депутат Хмельницької міської ради від фракції «Самопоміч» Юрій Вавринюк взявся активно лобіювати питання будівництва продовження гаражного кооперативу по вулиці Прибузькій, 34/1. Як запевняють місцеві мешканці – ні зборів членів вже існуючого гаражного кооперативу, ні зборів мешканців прилеглих будинків не було. При цьому сам депутат з’являвся тут регулярно, а в подальшому «з голосу» на депутатських комісіях вносив пропозиції стосовно передачі в суборенду земельної ділянки поза конкурсом для новоствореної будівельної фірми ТОВ «Тріобуд», яка в результаті і отримала ділянку.
За наявною інформацією, компанія ТОВ «Тріобуд» офіційно і не має жодного відношення до депутата, журналісткам вдалось знайти підтвердження того, що будівельний бізнес він веде із близькими для нього людьми. «Тріобуд» офіційно зареєстрована за однією адресою ще з двома компаніями – ТОВ «Злато ВВ» та ОК «Бельведер сіті». Співзасновником обох є близький до Вавринюка бізнесмен Валерій Гладун. При цьому реєстрацією двох фірм займався один з адвокатів депутата.
За словами юриста, ці фірми від початку створювалися саме для Вавринюка.
Повний текст розслідування можна прочитати ось тут.
Розслідування Альони Берези і Марії Турчини. Створено за підтримки регіонального проекту “Лабораторія викриттів” від Bihus.Info.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниПоліція розслідує захоплення прибережної зони в Миколаєві – юристи проєкту “Свої Люди”
Юристи проєкту “Свої Люди” спільно з журналістами Центру журналістських розслідувань добились відкриття 5 справ щодо передачі в приватну власність земельних ділянок біля річки в Миколаєві.
Житло на колесах та одинокі вовки: типові деклараційні порушення і що з ними робити
1 квітня для українських чиновників закінчився строк подання електронних декларацій за 2020 рік. За інформацією НАЗК, за період кампанії декларування до Реєстру надійшло майже 800 тис декларацій. Які ж найпоширеніші помилки та порушення в деклараціях вчиняють посадовці? І що робити, якщо ви помітили таке порушення? Пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.
Оточення Коломойського через художницю з Черкас “відкусило” в держави третину мільярда на вугіллі
Компанія “Укрвуглезбагачення груп”, яку нове керівництво державного підприємства “Центренерго” звинуватило в перепродажі вугілля з держшахт і боргах перед шахтарями, пов’язана з оточенням олігарха Ігоря Коломойського. На схемі з посередництвом фірма встигла “відкусити” в держави більше 300 мільйонів гривень.