Керівника титанових комбінатів, що принципово працював із наближеними фірмами, затримало НАБУ

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) викрило корупційну схему в державній “Об’єднаній […]
Національне антикорупційне бюро (НАБУ) викрило корупційну схему в державній “Об’єднаній гірничо-хімічної компанії”, – про це повідомляє ZN.UA.
“Щойно детективи НАБУ затримали в. о. голови правління ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, який може бути причетний до нанесення шкоди ДП на суму понад 300 млн грн”, – йдеться в повідомленні НАБУ.
ДП “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” почала діяльність з серпня 2014 року, коли уряд України передав їй в управління майнові комплекси Вільногірського гірничо-металургійного (ВГМК) і Іршанського гірничо-збагачувального комбінату (ІГЗК). ДП “ОГХК” в грудні 2016 року було перетворено в ПАТ “ОГХК”. Згідно з даними в держреєстрі, в.о. керівника ПАТ є Руслан Журило.
Раніше, в інтерв’ю для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» Руслан Журило зазначав, що “якщо він має менше 5-ти кримінальних справ – йому це не цікаво”.
У квітні 2015 року “Об’єднаної гірничо-хімічної компанії” переданий в управління держпакет 51% акцій ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат”. У листопаді 2016 року спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно директора ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат” Володимира Сівака, якого підозрюють у розтраті коштів підприємства в особливо великих розмірах.
Нагадаємо, що журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» провели розслідування про діяльність титанових комбінатів під керівництвом Руслана Журило та його співпрацю із дружніми фірмами, яким він віддавав підряди на закупівлях та експортні контракти. Повну версію дивіться на відео.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниПартнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.