Кастинг для міністра
Після відставки у листопаді 2016 року Хатії Деканоїдзе міністр внутрішіх […]
Після відставки у листопаді 2016 року Хатії Деканоїдзе міністр внутрішіх справ Арсен Аваков анонсував відкритий конкурс на посаду голови Національної поліції. Але згідно з законом голова поліції обирається не через офіційно створений конкурс, а за поданням міністра. Саме тому цей конкурс мав статус консультативного, а Арсен Аваков міг не прислухатись до думки створеної комісії.
До самої комісії міністр внутрішніх справ особисто запросив Данського правозахисника Мікаеля Люнгбо, колишнього голову районного департаменту поліціїї Лос-Анджелеса Джона Монтаніо, консультанта програми допомоги Уряду Канади в підготовці кадрів поліції Джозефа МакАллістера, правозахисника Євген Захарова, Директора програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» Романа Романова та журналіста Віталія Портнікова
Конкурс пройшов в декілька етапів: комісія вивчила поданих претендентами документів на відповідність базовим вимогам конкурсу. Потім претенденти, які відповідають базовим вимогам конкурсу, проходять тестування. На третьому етапі комісія шляхом голосування запрошує претендентів для проходження співбесіди. У шорт лист кандидатів потрапили три держслужбовця: заступник голови Нацполіції України Костянтин Бушуєв, голова Департаменту карного розшуку Сергій Князєв та директор “Координаційного центру з надання правової допомоги” Андрій Вишневський.
За словами секретаря комісії Євгена Захарова головними критеріями відбору була візія подальшого розвитку та реформування національної поліції та керівні здібності кандидата. Також правозахисник повідомив журналістам, що створена міністром комісія вирішила не аналізувати статки претендентів на посаду керівника нацполіції.
Дмитро Головін, який пройшов в десятку найкращих кандидатів, наразі працює начальником ГУНП в Одеській області та все своє життя присвятив службі в правоохороних органах – зміг отримати квартиру в Одеській новобудові через суд. Судився він не з забудовником. А з профспілкою працівників МВС. В матеріалах суду вказано, що “профспілка не мала права оформити власність на зазначену квартиру, оскільки відповідно до п. 1.1. Статуту Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, на підставі якого діє Одеської обласної організації професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, вона є неприбутковою громадською організацією та позбавлена права укладати майнові правочини”. Саме тому Дмитро Головін пішов до суду, а профспілка навіть не намагалась заперечувати – вони просто не прийшли на судове засідання.
Відсутність у комісії цікавості до нерухомості кандидатів позначилось і на переможці конкурсу.
Сергій Князєв з 92 року працює правоохоронцем – пройшов шлях від міліціонера відділу охорони міста Біла Церква до Начальника ГУНП Закарпатьскої та Рівненської області. А у 2016 році його призначили на посаду начальника департаменту карного розшуку. В е-декларації Сергія Князєва зазначено, що він володіє двома квартирами під Києвом: в Броварах та в селищі Чабани. Остання квартира знаходиться у спільній власності разом з дітьми та екс-дружиною Вікторією Князєвою.
Доки Сергій Князєв працював в Київській області Згідно з реєстром нерухомого майна, в 2011 році Вікторія Князєва набула дві сусідні квартири в селі Чабани Київської області загальною площею в 130 квадратних метри. Одна з них вказана в е-декларації Сергія Князєва, як спільна власність з родиною.
Вікторія Князєва також володіє нерухомістю в Києві. Її належить 2 квартири в столиці, які вона придбала в 2011 та 2013 роках, по вулиці Маршала Гречко та на проспекті Петра Григоренка.
В 2014 році Князєва придбала ще одну квартиру площею 63,1 кв.м в новобудові ЖК “Вишневий Затишок” в місті Вишневе Київської області. Ринкова вартість квартири в цьому будинку складає приблизно 40 тисяч доларів. Через місяць після придбання квартири у Вишневому, Князєва придбала квартиру в новобудові в селі Крюковщіна Київської області. Квартира площею 57,4 квадратних метра в цьому будинку наразі коштує 31 тисяч доларів.
За кілька місяців після призначення Сергія Князєва на посаду голови ГУНП в Закарпатській області (у липні 15 року), Вікторія Князєва придбала квартиру площею в 100 квадратних метра в елітному кварталі міста Ужгорода на вулиці Петра Лінтура, 17.. Ціна за подібну квартиру сягає приблизно 68 тисяч доларів.
Крім того в Закарпатській області Вікторія Князєва придбала житловий будинок площею 48 квадратних метрів та отримала право власності на земельну ділянку 0.2069 га. В цьому ж році вона також придбала земельну ділянку в селі Шаян Закарпатської області площею 0,08 га. Згідно з інформацією з кадастрової карти частина цієї ділянки знаходиться в Карпатському лісі.
Цікаво, що за декілька місяців до повернення Сергія Князєв до Києва його екс-дружина отримала земельну ділянку в селі Козицинцівка Київської області площею 12 соток.
Крім того вона володіє ще трьома ділянками майже на третину гектару під Києвом.
До нерухомості, на екс-дружину Князєва зареєстровані Фольксваген Туарег та Мерседес е-серії, загальною вартістю 65 тисяч доларів. Сам голова нацполіції офіційно жодного автомобіля не має.
Сам Сергій Князєв відмовляється коментувати походження статків своєї екс – дружини , посилаючись на те, що це особиста тема.
«Так сталось, що ми зараз не проживаєм разом. Як я це можу пояснювати якщо між нами відстань 500-600 кілометрів вже не один рік», – говорить новий очільник Національної поліції
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниГостомельські чиновники, які роздали мільйони підставним особам, поскаржились на тиск і принтер
Керівництво Гостомельської селищної військової адміністрації (СВА), реагуючи на звинувачення у роздачі бюджетних коштів на відбудову населеного пункту підставним ФОПам і компаніям, заявило, що в усьому винні тиск правоохоронців і завантаженість принтера. Про це очільники СВА заявили під час пресконференції.
Гостомельські проплати на відбудову “зачистили” після того, як ними зацікавилися журналісти
Інформація про проплати Гостомельської селищної військової адміністрації зникла з державного порталу публічних фінансів після того, як журналісти виявили серед контрагентів низку підставних отримувачів коштів. Про це повідомляє Bihus.Info.
У справі депутата-втікача Трубіцина засвітився захисник з орбіти Татарова
За даними порталу Судова влада України, адвокат компанії “Креденс” Андрій Арсірій є одним із захисників у справі обвинуваченого в корупції київського депутата Владислава Трубіцина. У коментарі Bihus.Info і адвокат, і депутат заявили, що не пам’ятають один одного.