Новини

Борги залізничників перед Укрзалізницею, політиками та олігархами

1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Наприкінці 2015 року відбулась корпоратизація "Укрзалізниці".  Керівництво міністерства інфраструктури тоді анонсувало послуги кращої якості для пасажирів, комфортніші умови праці та вищі заробітні плати - для працівників залізниць, дивіденди – державі і, звичайно, вчасні розрахунки з кредиторами.  Тоді ж міністр інфраструктури Андрій Пивоварський зауважив, що реформа галузі – це не одномоментний процес, тому не варто очікувати миттєвих результатів.

Наприкінці 2015 року відбулась корпоратизація “Укрзалізниці”.  Керівництво міністерства інфраструктури тоді анонсувало послуги кращої якості для пасажирів, комфортніші умови праці та вищі заробітні плати – для працівників залізниць, дивіденди – державі і, звичайно, вчасні розрахунки з кредиторами.  Тоді ж міністр інфраструктури Андрій Пивоварський зауважив, що реформа галузі – це не одномоментний процес, тому не варто очікувати миттєвих результатів. Вірно. 

 

Втім, ми впевнені, що суттєвих результатів ніхто так і дочекається навіть через п’ять-десять років, якщо сьогодні уважніше не придивитись до керівних посад “Укрзалізниці”.  До тих, хто прийшов у нове реформоване підприємство із старими боргами, приналежністю до політичних або фінансово-промислових груп та олігархічними інтересами.

Відтак, ми проаналізували керівний склад УЗ й умовно поділили залізничників на п’ять груп.  

Ми впевнені, що опубліковані нижче прізвища – далеко не вся фінансово-політична карта УЗ, відтак – запрошуємо Вас долучитись до її заповнення. Поштова скринька для інформації: [email protected].

 

АНОФРІЄВ Андрій Дальвинович, 

керівник філії “Панютинський вагоноремонтний завод” ПАТ “Українська залізниця”

(політичні зв’язки, зв’язки з ФПГ)

 

Член політичної партії “Наш край”.  

У жовтні 2015 року балотувався у депутати Харківської обласної ради від політичної партії “Наш край”

У 2011-2012 роках працював на ПАТ “Дизельний завод”, підконтрольний Леоніду Юрушеву.  За три місяці 2014 року “Дніпропетровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів” Юрушева  виграв тендери в системі “Укрзалізниці” на 464,60 млн грн. За попередні п’ять років тендерні здобутки цього заводу становили 461,83 млн грн. 

БОЙКО Григорій Анатолійович, 

начальник філії “Одеська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”

(бізнес на УЗ)

Григорій Бойко більш ніж 20 років працював на “Одеській залізниці” на різних посадах: складач потягів, черговий по станції “Одеса-сортувальна”, головний інженер. У 2005 році очолив “Південну залізницю”.

Співмешканка (дружина) Ірина Бойко співзасновниця ПП “Логіс – ХХІ сторіччя”.

Основний вид діяльності фірми – функціонування інфраструктури залізничного транспорту. Крім того, компанія зареєструвала технічні умови на виготовлення перетворювачів напруги, призначених для живлення електрообладнання від бортової мережі пасажирських вагонів.

Дочірнє підприємство “Логіс – ХХІ сторіччя” також надає послуги залізниці. На офіційному сайті оператори УЗ зазначають: “Працівниками моторвагонного депо Одеса-Застава 1 спільно з ДП “ЛОГІС-ХХІ СТОРІЧЧЯ” постійно проводиться перевірка відеоінформації з поїздів”.

Співзасновники компанії:

Наталія Левицька – співмешканка (дружина) постійного представника ПАТ “Українська залізниця” в Австрії Іллі Левицького. Також Наталія Левицька співзасновниця споживчого товариства “КОРД-09”

Геннадій Бороздюхін –  екс-заступник (2012 рік) директора державного підприємства “Одеський проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту України”.

Ігор Мішенкопомічник народного депутата від Партії Регіонів –  Антона Пригодського (VI,VII скликання).

Антон Пригодський має тісні бізнес-зв’язки з Рінатом Ахметовим. Разом вони володіли ТОВ “Лемтранс” та корпорацією “Міжрегіональний промисловий союз”.

У ЗМІ називають Пригодського “сірим кардиналом” сім’ї Януковича.

ЗМІ: “Як Ахметов і Пригодський ділять гроші Козака”

ЗМІ: “Фірма Пригодського зі столиці ДНР продала “Укрспирту” жита на півмільйона”.

 

БУЖОР Олександр Якович

член правління ПАТ “УЗ”

(політичні зв’язки)

 

З 1992 по 2001 рік – на керівних посадах  в банках «Промінь», «Приват–Ексель», «Аваль», «Золоті-ворота», «Правекс-банк».

 З 2001 по 2007 рік обіймав посаду першого заступника голови правління акціонерного-комерційного банку «Золоті ворота». З 2008 по 2010 рік – голова правління цього ж банку. Співзасновником АКБ “Золоті ворота”у 2008-2009 роках був нардеп від партії «Опозиційного блоку»  Дмитро Добкін, брат екс-губернатора, екс-мера Харкова, а нині народного депутата Михайла Добкіна. 

З 2015 року директор з економіки і фінансів «Укрзалізниці».

 

 

БУКОВСЬКИЙ Андрій Вікторович,

начальник департаменту реформування та корпоративного розвитку ПАТ “Українська залізниця”

(політичні зв’язки)

Помічник народного депутата  Олександра Бобкова від Партії регіонів (VII скликання).

 

ВИШНЯК Андрій Володимирович

Заступник начальника регіональної філії “Південно-західна залізниця” з реформування

(політичні зв’язки)

Андрій Вишняк близький до екс-нардепа від блоку “Наша Україна – Народна самооборона”, екс-керівника Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва. Останнього у березні 2016 року МВС оголосило у розшук. Арсен Аваков заявив, що екс-керівнику ДП  повідомлено про підозру у розкраданні державних коштів, а його майно заарештовано. За інформацією міністра, департамент захисту Національної економіки поліції України спільно з Генпрокуратурою розслідував один з протиправних епізодів діяльності Каськіва.

Андрій Вишняк був директором компанії “Educom”, яка спільно з Держінвеспроектом під керівництвом Каськіва реалізовувала національний проект “Відкритий світ”. Для реалізації проекту було створено ДП з однойменною назвою. Далі державне агентство Каськіва, через підконтрольну “Державну інвестиційну компанію” надало ряд позик фірмам, в тому числі  і ДП “Відкритий світ”, створеним напередодні для реалізації нацпроектів. Однак, слідчі зазначають, що фактично ці гроші були виведені в тіньовий обіг: перерахувались на рахунки компаній, розташованих в офшорних зонах, та легалізовувались, шляхом придбання значної кількості земельних ділянок на території Міжгірського та Воловецького районів Закарпатської області.

Детальніше про сотні мільйонів, які виводились через структури, пов’язані з Каськівим, його родичами і помічниками раніше розповідало видання “НГ“. 

У 2014 році займав посаду заступника міністра молоді та спорту України. 

 

ГАЛУЩАК Андрій Едуардович, 

заступник начальника регіональної філії “Львівська залізниця” з реформування

(політичні зв’язки)

Андрій Галущак  близький до екс-нардепа від блоку “Наша Україна – Народна самооборона”, екс-керівника Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва. Останнього у березні 2016 року МВС оголосило у розшук. Арсен Аваков заявив, що екс-керівнику ДП повідомлено про підозру у розкраданні державних коштів, а його майно заарештовано. За інформацією міністра, департамент захисту Національної економіки поліції України спільно з Генпрокуратурою розслідував один з протиправних епізодів діяльності Каськіва.

Андрій Галущак у 2011 році займав посаду заступника директора ДП “Інвест‑Україна” та заступника керівника ДП “Національний проект “LNG-термінал”. Цій компанії, в тому числі, державне агентство Каськіва, через підконтрольну “Державну інвестиційну компанію”, надало позику для реалізації національних проектів. Однак, слідчі зазначають, що фактично гроші були виведені в тіньовий обіг: перерахувались на рахунки компаній, розташованих в офшорних зонах, та легалізовувались, шляхом придбання значної кількості земельних ділянок.

Детальніше про сотні мільйонів, які виводились через структури, пов’язані з Каськівим, його родичами і помічниками раніше розповідало видання НГ

Крім того, Андрій Галущак обіймав посаду помічника народного депутата Юрія Солов’я, від “Блоку Петра Порошенка” (VIII-го скликання).Був  помічником народного депутата Руслана Князевича, від блоку “Наша Україна” (V скликання); від блоку “Наша Україна  – Народна самооборона” (VI скликання).

Займав посаду заступника начальника департаменту “Нафтогазу” у 2006 році, коли посаду  голови Правління НАК “Нафтогаз України” займав Олексій Івченко.

У ЗМІ Андрія Галущака ще називають радником Юрія Бойка.   

ГРУНИК Іван Степанович, 

в.о. начальника Департаменту локомотивного господарства ПАТ “Українська залізниця”

(політичні зв’язки)

 

 “Відродження” називають “залізничною” партією. У 2004 році її заснував екс-міністр транспорту України Георгій Кирпа. Після його смерті, у 2005 році керівну посаду зайняв Василь Гладких, який з 2005 по 2006 рік – був генеральним деректором “Укрзалізниці”.

У 2010 році партія брала участь у місцевих виборах. На посади депутатів “Відродження” висунула, поміж інших, Ярослава Дубневича. У 2011 році Ярослав Дубневич на Іван Груник разом звітують у львівському прес-клубі про роботу на посаді депутатів обласної ради. 

Сьогодні Ярослав Дубневич – народний депутат та голова комітету ВРУ з питань транспорту. Кінцевий бенефіціар “Корпорації КРТ”, яка виготовляє і через дилерські компанії постачає на “Укрзалізницю” залізничні деталі.

У травні 2011 року “Відродження” очолив Віктор Остапчук. У 2000-2012 роках чоловік керував “Південною залізницею”, був депутатом Харківської облради від Партії регіонів, народним депутатом VII скликання. 

5 червня 2015 року партійний з’їзд обрав нового керівника. Замість Віктора Остапчука, головою став його колега по депутатській групі Віктор Бондар. Остапчук обійняв посаду заступника.

Віктор Бондар був міністром транспорту у 2005-2006 роках, заступником голови Секретаріату президента (2006–2007), головою Дніпропетровської ОДА з 2007 по 2010 рік. 

У 2011 очільник Львівської ОДА Михайло Костюк призначив  Івана Груника керівником  апарату облдержадміністрації.  З 2008 року по 2011 року Костюк займав посаду  генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України.  

 

ЗАВГОРОДНІЙ Олександр Вікторович, 

екс- керівник ПАТ “Українська залізниця”(звільнений 30.03.16)

(бізнес на УЗ)

Трудову діяльність розпочинав на ДП “Придніпровська залізниця”. Має досвід роботи у приватному секторі. З листопада 2012-го по березень 2015-го обіймав посаду начальника управління Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті в Запорізькій області.

Був співзасновником ТОВ “А.С. Інжиніринг груп”, ТОВ “Інформаційно-аналітичного агенства Техноексперт”, ТОВ “Сферастрой-інвест”, ТОВ “Виробничо-будівельна компанія “Агропромінвест”.

Нині фірми “А.С. Інжиніринг груп” та “Інформаційно-аналітичне агенство “Техноексперт” належать сину екс-голови УЗ – Ігорю Завгородньому. 

 

Фірма родини екс-керівника Укрзалізниці заборгувала Одеській залізниці майже мільйон грн

Компанія родини в.о. голови ПАТ “Українська залізниця” –  Олександра Завгороднього заборгувала “Одеській залізниці” майже мільйон гривень за користування вагонами та  зберігання вантажу.  

Наприкінці 2015 року господарський суд Дніпропетровської області, за позовом “Одеської залізниці”, прийняв рішення стягнути понад 800 тис. грн з компанії “А.С. Інжиніринг Груп”. Фірма записана на сина та брата екс-голови ПАТ “Українська залізниця” –  Ігоря та Володимира Завгородніх. 

Борг утворився, оскільки власник вантажу – фірма Завгородніх вчасно  не розвантажила вагони, відтак, вони простояли на станції більше строку безоплатного  зберігання. “Одеська залізниця” нарахувала  “А.С. Інжиніринг Груп” майже мільйон гривень боргу: з яких 545 тис. грн –   за користування вагонами, 338 тис. грн – збір за зберігання вантажу. На судове засідання представники  компанії, й за сумісництвом родичі екс-очільника УЗ, не з’явились тричі. Відтак, суд забов’язав фірму виплатити борг залізниці.

30 березня Арсеній Яценюк підписав розпорядження про звільнення Олександра Завгороднього. Втім, офіційно залізничника звільнили не  через борг, а тому що він виконав поставлені завдання.   Таку офіційну причину відставки озвучив заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян.

Вже наступного дня член комітету  ВРУ з питань транспорту Олександр Урбанський заявив, що звільнення Завгороднього до проведення розслідування за звинуваченнями, озвученим на його адресу, є передчасним.  

Фактично звинувачення на адресу екс-керівника УЗ публічно ніхто не висував. Єдине, ряд ЗМІ оприлюднили колективне депутатське звернення до прем’єр-міністра України, генерального прокурора, голови СБУ та голови НАБУ щодо корупційних дій Завгороднього.  

У документі перераховано декілька причин, з яких, за наявності фактичних підтверджень,  було б правильно не лише звільнити, а й, у судовому порядку, притягти до відповідальності. Зокрема, у зверненні йдеться про зловживання голови правління “Укрзалізниці”: співпрацю залізниці з компаніями та банками, пов’язаними з родиною Віктора Януковича. Зокрема, СК “Домінанта”, платежі якої склали тільки за IV квартал 2015 року 414 млн грн, ТОВ “Євроінвестсрой” – 14 млн грн у лютому 2016 року.

Також повідомляється про зловживання Олександром Завгороднім службовим становищем: змову з директором Запорізького електромонтажного заводу, завдяки якому в 2015 році на рахунки цього підприємства перевели 398 млн грн. Крім того, депутати звинувачують залізничника і в прямій корупції – підряди “Укрзалізниці” отримує компанія, пов’язана з рідним сином і братом Завгороднього – “Інжиніринг груп”.

Однак, жодних додатків або фактичних підтверджень, озвученим гіпотезам у депутатському запиті немає. Більше того, у документі є неточності: назва компанії родини залізничника вказана невірно.

Після звільнення залізничник заявив, що планує взяти участь у конкурсі на посаду керівника ПАТ “УЗ”.

– Так, я беру участь у цьому конкурсі. Було б нелогічно з мого боку відмовитися від можливості продовжити роботу, в яку вже вкладено стільки сил і часу. Моїй команді багато вдалося зробити за цей час, проведений цілий ряд структурних реформ.

Нагадаємо, одразу після призначення на посаду керівника УЗ – Олександр Завгородній в інтерв’ю журналістам заявив, його сім’я має будівельну компанію, яка “зареєстрована на мого брата і на мого сина”. Однак запевнив, що вона “ніколи не працювала на залізниці”.

Натомість, журналісти УП розповіли про договори між компанією сім’ї Олександра Завгороднього “Сферастрой-Інвест”  та “Придніпровською залізницею”. За інформацією УП, у  2007 році залізниця провела тендер на капітальний ремонт прибудови до будівлі управління держпідприємства. Фірма виграла тендер на 3 млн грн, але отримавши підряд, підписала додатковий договір, збільшивши суму за ті ж роботи до 3,2 млн грн. Тоді, Олександр Завгородній відмовився коментувати матеріал.

 

КАНЕВСЬКИЙ Олександр Самуілович, 

головний лікар Дорожньої клінічної лікарні № 1, станції  Київ, управління охорони здоров’я ПАТ “Українська залізниця”

(політичні зв’язки, зв’язки з ФПГ)

Помічник народного депутата Володимира Козака від Партії регіонів (VI скликання).

Володимир Козак з  2000-го року займав посаду  генерального директора ТОВ “Лемтранс”, яке тоді контролювали структури Віктора Януковича, Антона Пригодського і Ріната Ахметова. 

Нині кінцевий бенефіціарний власник “Лемтрансу”, безпосередньо, Рінат Ахметов. 

У  2001-2006 роках  Володимир Козак очолює корпорацію “Міжрегіональний промисловий союз”, власник якої на 99% компанія “Лемтранс”. 

З 2006-го року починає працювати у держсекторі. Замає посаду голови комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку. З 2011-го – генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту України. 24 грудня 2012 призначений на посаду Міністра інфраструктури.

У ЗМІ називають Пригодського “сірим кардиналом” сім’ї Януковича.

ЗМІ: “Як Ахметов і Пригодський ділять гроші Козака

ЗМІ: “Фірма Пригодського зі столиці ДНР продала “Укрспирту” жита на півмільйона”

Нерухомість “Танталіту” реконструював залізничний лікар

У липні 2015 року Печерський районний суд Києва, за клопотанням слідчого Генпрокуратури, наклав арешт на майно ТОВ “Танталіт” – резиденцію “Межигір’я”.

Президентська резиденція мала формальну адресу в Нових Петрівцях на вул. Івана Франка, 19. Навпроти адмінкорпусу “Межигір’я” знаходиться будинок під номером 18. Обидві будівлі нині арештовані. 

У 2011-2012 роках декларацію про початок реконструкції будинку № 18 до Держархбудінспекції подав саме Олександр Каневський. 

Раніше видання НГ, повідомляло, що серед документів, знайдених у Межигір’ї після втечі екс-президента Віктора Януковича були знайдені й документи на будівництво  цього будинку.  Серед видаткових касових ордерів “Танталіту” були знайдені папери на видачу коштів на будівельні роботи (загалом близько 3 млн грн. Наприкінці 2010, загальна вартість невідома), газифікацію та подальше комунальне обслуговування й охорону будинку будинку №18. При цьому був знайдений ще й окремий лист директора “Танталіту” Павла Литовченка з проханням до “КУС” призначити відповідального за це приміщення, а всі платіжки перенаправляти на Волоську 11, в офіс “Танталіта”.

За даними на платіжках, будинок формально вважається житловим. За словами будівельників, там знаходилося щось на зразок готелю чи гуртожитку. 

Попри те, що зводився будинок за рахунок “Танталіту”, договір на роботи й акт виконаних робіт від облгазу, платіжки від обленерго виписувалися на ім’я Каневського О.С. Це ж прізвище фігурує в касових ордерах на видачу коштів для оформлення держакту на землю й на будівництво. 

Олександр  Каневський – екс-міністр охорони здоров’я Криму. З 90-х він очолював лікарні різних підрозділів залізниці в Харкові, Одесі, Донецьку, Києві, а в 2011 року очолив головне управління медзакладів “Укрзалізниці” в цілому.

В грудні 2011 (саме тоді, коли завершується будівництво будинку в Петрівцях) Каневський переїжджає у крісло головного лікаря Криму. Цю посаду він займав два роки, а втратив наприкінці лютого 2014 р., коли самопроголошений прем’єр Сергій Аксьонов сформував собі новий уряд.

КАРРА Василь Олександрович

  працював у відокремленому підрозділі “Кам’янка-бузької дистанції колії” Львівської залізниці 

(родичі в управлінні УЗ)

Брат ОЛІЙНИК Таїсії Олександрівни, яка займає посаду заступника начальника департаменту з матеріальних ресурсів ПАТ “Українська залізниця”.

Таїса Олійник є співзасновницею компанії ТОВ “Регіональна консалтингова компанія”. Другою співзасновницею цієї компанії донедавна була Пушкаренко Наталія Євгеніївна. В 2011 році жінка займала посаду заступника директора з правових питань ДП “Укрзалізничпостач”. Пізніше в 2014 році Наталія Пушкаренко в судах представляла компанію “Експозиція”. Фірма є дилером  “Корпорації КРТ”, яка належить народним депутатам Ярославу та Богдану Дубневичам.  “Експозиція” постачає на “Укрзалізницю” залізничні деталі, які виготовляє “Корпорація КРТ”.

 

КУЖАВСЬКИЙ Микола Сергійович, 

заступник начальника регіональної філії “Придніпровська залізниця” з реформування

(зв’язки з політиками)

Був помічником народного депутата  Лебедєва Павла Валентиновича від Партії регіонів (VI скликання) 

ЛЕВИЦЬКИЙ Ілля Юхимович, 

постійний представник ПАТ “Українська залізниця” в Австрії

(політичні зв’язки, бізнес)

З 2005 – по 2008 рік займав посаду регіонального радника гендиректора “Укрзалізниці”.

З лютого 2008 року до березня 2011 року Ілля Левицький – очолює “Одеську залізницю”.

Офіційно зареєстрованого бізнесу не має.

Співмешканка (дружина) Наталія Левицька співзасновниця ПП “Логіс – ХХІ сторіччя”. 

Основний вид діяльності фірми – функціонування інфраструктури залізничного транспорту. Крім того, компанія зареєструвала технічні умови на виготовлення перетворювачів напруги, призначених для живлення електрообладнання від бортової мережі пасажирських вагонів.

Дочірнє підприємство “Логіс – ХХІ сторіччя” також надає послуги Укрзалізниці. На офіційному сайті оператори УЗ зазначають: “Працівниками моторвагонного депо Одеса-Застава 1 спільно з ДП “Логіс – ХХІ сторіччя” постійно проводиться перевірка відеоінформації з поїздів”.

Співзасновники компанії:

Ірина Бойко – співмешканка Григорія Бойка, діючого начальника філії “Одеська залізниця” ПАТ “Українська залізниця”.

Геннадій Бороздюхін –  екс-заступник (2012 рік) директора державного підприємства “Одеський проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту України”.

Ігор Мішенкопомічник народного депутата від Партії Регіонів –  Антона Пригодського (VI,VII скликання).

Антон Пригодський має тісні бізнес-зв’язки з Рінатом Ахметовим. Разом вони володіли ТОВ “Лемтранс” та корпорацією “Міжрегіональний промисловий союз”.

У ЗМІ називають Пригодського “сірим кардиналом” сім’ї Януковича.

ЗМІ: “Як Ахметов і Пригодський ділять гроші Козака”

ЗМІ: “Фірма Пригодського зі столиці ДНР продала “Укрспирту” жита на півмільйона”

 Також Наталія Левицька – співзасновниця споживчого товариства “КОРД-09”.

ЛЕМІШ Андрій Миколайович, 

заступник начальника регіональної філії “Південна залізниця” з реформування

(політичні зв’язки)

Андрій Леміш має тісні зв’язки з екс-нардепом від блоку “Наша Україна – Народна самооборона”, екс-керівником Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владиславом Каськівим, якого у березні 2016 року МВС оголосило у розшук. Арсен Аваков заявив, що екс-керівнику ДП повідомлено про підозру у розкраданні державних коштів, а його майно заарештовано. За інформацією міністра, департамент захисту Національної економіки поліції України спільно з Генпрокуратурою розслідував один з протиправних епізодів діяльності Каськіва.

У ланцюжку компаній і людей, через яких Владислав Каськів легалізовував гроші – був і Андрій Леміш. У 2013 році він займав посаду радника генерального директора ДП “Державна інвестиційна компанія”. Саме в цей період державне агентство Каськіва, через підконтрольну “Державну інвестиційну компанію” надало ряд позик фірмам, створеним напередодні для реалізації національних проектів. Однак, слідчі зазначають, що фактично ці гроші були виведені в тіньовий обіг: перерахувались на рахунки компаній, розташованих в офшорних зонах, та легалізовувались, шляхом придбання значної кількості земельних ділянок на території Міжгірського та Воловецького районів Закарпатської області.

Детальніше про сотні мільйонів, які виводились через структури, пов’язані з Каськівим, його родичами і помічниками раніше розповідало видання НГ

Крім того, Андрій Леміш разом із радником генерального директора ПАТ “УЗ ” Сергієм Шутом є співзасновником ГО “Інститут розвитку енергоефективності України”.

Раніше громадська організація мала назву “Фонд розвитку “КНЕУ”. В червні 2015 року на майно, в тому числі, і цієї організації МВС наклало арешт, оскільки через її рахунки, за даними слідства, легалізували розкрадання 259,2 млн грн державних коштів, виділених Держінвестпроектом в якості позики ТОВ “ТД “Борисфен” і ТОВ “Боржава резорт” на реалізацію нацпроектів “Олімпійська надія-2022” і “Якісна вода”. Раніше Сергій Шут обіймав посаду радника того самого Владислава Каськіва. 

Крім того, Андрій Леміш був помічником народного депутата від “Блоку Петра Порошенко” – Олександра Черненко (VIII скликання). 

ЛИМАРЧУК Петро Петрович, 

начальник вантажного управління ПАТ “Українська залізниця”

(бізнес, судиться із УЗ, зв’язки із ФПГ)

Син Петра Лимарчука – Андрій Лимарчук – співзасновник транспортної компанії  ТОВ “ДАНАПРІС”. Із цією фірмою “Укрзалізниця” уклала  договір про організацію перевезень транзитних вантажів залізницями України до 29.02.2016 фрахтового року.

Також Андрій Лимарчук був співзасновником ПП “ЛТК АЛЬЯНС”. Ця компанія заборгувала “Одеській залізниці” 38 тис. грн.

Сам Петро Лимарчук є співзасновником компанії Т

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Про наслідки розслідувань, головне поза кадром і добрі новини!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

    Хочеш закинути нам тему? Закинь!

      Ми вплинули

      НАЗК розпочало моніторинг способу життя нардепів Качного та Кісільова після сюжету Bihus.Info

      Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало моніторинг способу життя народних депутатів Ігора Кісільова та Олександра Качного. Йдеться про користування майном, яке важко пояснити офіційними доходами. Про це майно раніше розповіли в сюжеті журналісти Bihus.Info Наталія Лазарович, Ольга Матвєєва та Вадим Коршенко.

      Ми вплинули

      “Піраміда дронів”: затримано підозрюваних, які ошукали українців на 45 млн під приводом продажу дронів для ЗСУ

      У кримінальному провадженні, яке розслідується за злочинною схемою із  “закупівлі” БПЛА для ЗСУ, фігурантам справи були оголошені підозри. Інтереси постраждалих волонтерів в даному провадженні представляє адвокат проєкту “Свої Люди” (Bihus.Info) Юрій Мельник.

      Ми вплинули

      Очільник Київського метрополітену Брагінський написав заяву про звільнення після сюжету Bihus.Info

      Начальник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагінський написав заяву про звільнення після розслідування журналістів Bihus.Info про статки його рідні.