Головний розвідник Міноборони приховав декларацію та будинок на півтисячі “квадратів”

У 2014 році тодішній начальник департаменту контррозвідки Служби безпеки України, а нині - керівник управління Міноборони, Валерій Кондратюк - не вніс у декларацію про доходи маєток, площею 484 кв.м.
В декларацію за 2013 рік тодішній начальник департаменту контррозвідки Служби безпеки України, а нині керівник управління розвідки Міноборони Валерій Кондратюк, не вніс маєток, площею 484 кв.м. Декларацію за 2014 рік не опублікував.
Будинок розташований у закритому котеджному містечку «Коник», у Голосіївському районі Києва. Валерій Кондратюк оформив право власності у 2012 році. Відтак, нерухомість військового посадовця мала буди задекларована у 2013 році. Однак у декларації за 2013 рік розділ «Житлові будинки» – не заповнений взагалі.
У липні 2015 – Петро Порошенко призначив генерал-лейтенанта Валерія Кондратюка керівником Головного управління розвідки Міністерства оборони України. На запит журналістів НГ – Міноборони відмовилось надати декларацію військового, аргументуючи відмову державною таємницею: «Відомості про особовий склад, що здійснює розвідувальну діяльність до якої належить командир військової частини А0515 та його заступники становлять державну таємницю». Водночас, роком раніше, у 2014, коли Валерій Кондратюк очолював департамент контррозвідки СБУ – його декларація була без проблем опублікована.
У декларації за 2013 рік військовий вказав лише квартиру площею 140 кв.м. та земельну ділянку у 10 соток. На сім’ю записані дві земельні ділянки – 15 та 9,5 cоток. Дохід Валерія Кондратюка за 2013 рік склав 366 тис. грн. Доходи сім’ї – не вказані.
По сусідству із Кондратюком у “Конику” знаходиться будинок екс-очільниці Головного квартирно-експлуатаційного управління збройних сил України – Яни Грузинської.
Нагадаємо, раніше програма Наші гроші показала маєток очільника департаменту розвідки СБУ Віктора Гвоздя. Будинок розташований на 0,7 га землі у селі Горбовичі під Києвом. До 2009 року земля призначалася для ведення селянського господарства. Про це йдеться у сюжеті Аліни Стрижак у телепрограмі «Наші гроші».
У 2015 році ВР прийняла ряд змін до законів України, відповідно до яких за неправдиві дані у декларації передбачена кримінальна відповідальність.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниВерховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави
Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.
ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ
За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.
Як росіяни обстрілювали мирних мешканців на Чернігівщині
Першого квітня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про відновлення контролю над […]