ФДМУ призначив директором «Більшовика» втікача

Керівник заводу ПАТ «НВП «Більшовик» перебував у розшуку на момент проведення конкурсу на посаду очільника держпідприємства.
У грудні 2014 ФДМУ оголошує конкурс на заміщення посади керівника «Більшовика». Відповідно до порядку проведення конкурсного відбору, затвердженого постановою КМУ №777, претендент – має подати довідку про відсутність судимості. Роман Білоскурський подав документ, однак не за 2014, а за 2011 рік. Фонд прийняв такий документ й затвердив Білоскурського очільником заводу.
Відтак, доки слідчі шукали підозрюваного у Тернополі – він очолив один з найбільших заводів у Києві. Зайняв цю посаду у лютому поточного року.
Раніше, у 2006 році Роман Білоскурський керував комерційним центром Залучанського спиртового заводу. Нині це підприємство – банкрут.
З 2013 року – керував Новосільською філією ДП «Укрспирт». В травні 2014 року – слідчі тернопільської області відкрили кримінальне провадження за привласнення бюджетних коштів посадовими особами цього підприємства. Згідно матеріалів справи, Білоскурський прийняв на роботу фіктивних працівників та отримав їхні зарплатні картки. Також вивозив та передавав стороннім особам обладнання.
У листопаді 2014 слідчі Підволочинського РВ УМВС у Тернопільській області оголошують Романа Білоскурського у державний розшук.
Кримінальне провадження закрили лише у травні 2015 року. Причина – не встановлено достатньо доказів для доведення винуватості особи, а також – потерпілий відмовився від обвинувачення у кримінальному провадженні. Відтак, слідчі не змогли довести, що саме Білоскурський, будучи на посаді керівника, вивозив обладнання із заводу і наймав фіктивних працівників.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниПартнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.