Новини

Екснардеп-зрадник Ілля Кива не сплатив судовий збір і програв суд проти Bihus.Info

FacebookTwitterTelegram

Напередодні повномасштабної війни Кива Ілля вирішив через суд “з’ясувати свої стосунки” із Денисом Бігусом та Данилом Мокриком. Однак через несплату судового збору і неявку адвоката Киви до суду, обидва позови Киви до Bihus.Info залишили без розгляду.

В лютому 2022 екснардеп Кива подав заяву до Дениса Бігуса із вимогами про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування поширеної недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди. Кива оцінив свої “страждання” у 2 млн грн але вирішив зекономити і не платити судовий збір, бо нібито “звільнений від сплати судового збору як учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності, Герої України”.

Суддя не оцінила спробу Киви і змусила його сплатити судовий збір у розмірі 30 000 грн. Та оскільки ні Кива, ні його адвокат не приходили на судові засідання, 29 вересня 2022 року суд залишив цей позов Киви без розгляду.

Паралельно ще одну подібну заяву із вимогами про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування поширеної недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди Кива подав щодо Данила Мокрика. В цій справі екснардеп теж оцінив моральну шкоду у 2 млн грн, але цього разу Кива не сплатив судовий збір і цей позов суд також залишив без розгляду.

Нагадаємо, з лютого 2022 Кива переховується в росії і поширює пропагандистські меседжі.

А минулого року після сюжету Bihus.Info про жомову яму і позову з боку Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Вищий антикорупційний суд вирішив конфіскувати в нардепа понад мільйон гривень, які Кива нібито заробив, здаючи в оренду цю яму у Полтавській області.

Юридичний супровід справи здійснювали адвокат Bihus.Info Марія Музичка адвокат “Платформи прав людини” Микола Гринишак.

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   «Пекло у раю»: Як окупанти знищували Кінбурнську косу, вбиваючи природу і тероризуючи місцевих

   Одне з найулюбленіших місць українських тревел-блогерів, фанатів «дикого відпочинку» і бердвотчерів зараз більше схоже на локацію для зйомок постапокаліптичного фільму, ніж на туристичну принаду. Кінбурнська коса або ж “українські Мальдіви”, як називали це місце раніше, з самого початку російського вторгнення стала для окупантів плацдармом для артилерійських атак півдня Миколаївщини. 

   Новини

   “Місто під час окупації повернулося у середньовіччя”: історія працівниці онкодиспансеру, яка п’ять місяців прожила у захопленому Херсоні

   Черги за продуктами та готівкою, “віджим” бізнесу, схиляння до “співпраці” і постійний пошук проукраїнсько налаштованих громадян. Все це — “атрибути” восьми місяців окупації Херсону — першого і єдиного з 24 лютого обласного центру, який вдалося захопити росіянам. Олені Грушці, працівниці місцевого онкодиспансеру, вдалося протриматися в окупованому місті майже п’ять місяців. Нині жінка мешкає в Одесі, каже, що “клімат тут схожий на херсонський, та й близько до дому”, і чекає на можливість повернутися у вже звільнене Збройними силами, але ще дуже вразливе місто.

   Новини

   Оточення керівника ОП проігнорувало запитання про те, як потрапило в наглядову раду “Укрнафти”

   Після примусового відчуження акцій п’яти підприємств в управління Міноборони, в наглядовій раді щонайменше одного з них — ПАТ “Укрнафта” — з’явились представники команди керівника ОП Андрія Єрмака. Редакція Bihus.Info запитала їх, як відбулися ці призначення.