Новини

Екснардеп-зрадник Ілля Кива не сплатив судовий збір і програв суд проти Bihus.Info

FacebookTwitterTelegram

Напередодні повномасштабної війни Кива Ілля вирішив через суд “з’ясувати свої стосунки” із Денисом Бігусом та Данилом Мокриком. Однак через несплату судового збору і неявку адвоката Киви до суду, обидва позови Киви до Bihus.Info залишили без розгляду.

В лютому 2022 екснардеп Кива подав заяву до Дениса Бігуса із вимогами про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування поширеної недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди. Кива оцінив свої “страждання” у 2 млн грн але вирішив зекономити і не платити судовий збір, бо нібито “звільнений від сплати судового збору як учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності, Герої України”.

Суддя не оцінила спробу Киви і змусила його сплатити судовий збір у розмірі 30 000 грн. Та оскільки ні Кива, ні його адвокат не приходили на судові засідання, 29 вересня 2022 року суд залишив цей позов Киви без розгляду.

Паралельно ще одну подібну заяву із вимогами про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування поширеної недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди Кива подав щодо Данила Мокрика. В цій справі екснардеп теж оцінив моральну шкоду у 2 млн грн, але цього разу Кива не сплатив судовий збір і цей позов суд також залишив без розгляду.

Нагадаємо, з лютого 2022 Кива переховується в росії і поширює пропагандистські меседжі.

А минулого року після сюжету Bihus.Info про жомову яму і позову з боку Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Вищий антикорупційний суд вирішив конфіскувати в нардепа понад мільйон гривень, які Кива нібито заробив, здаючи в оренду цю яму у Полтавській області.

Юридичний супровід справи здійснювали адвокат Bihus.Info Марія Музичка адвокат “Платформи прав людини” Микола Гринишак.

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука

   Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.

   Новини

   Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів

   Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.