Дубінський після обговорення кадрових змін в Уряді одразу поїхав до офісу Коломойського
У вівторок, одразу після закінчення засідання фракції “Слуга народу”, де обговорювалися майбутні кадрові перестановки в Уряді, нардеп і колишній телеведучий Олександр Дубінський поїхав до бізнес-центру “Міленіум”. Там знаходиться офіс бізнесмена Ігоря Коломойського. Авто Дубінського під “Міленіумом” помітили журналісти Bihus.Info.
Приблизно за двадцять хвилин з підземного паркінгу бізнес-центру виїхав кортеж, яким найвірогідніше користується сам Ігор Коломойський. З різницею в декілька хвилин з парковки навпроти від’їхало і авто Дубінського.
У коментарі Bihus.Info нардеп заявив, що дійсно вчора приїжджав до “Міленіуму”, але не зустрічався з Коломойським і нічого з ним не обговорював. За словами нардепа, він “зайшов до друзів в “Міленіум”. Називати імена “друзів” Дубінський не захотів, але наголосив, що в “Міленіумі” також є офіс нардепа і соратника Ігоря Коломойського Ігоря Палиці.
На уточнюючі запитання нардеп заявив, що в позаробочий час має право займатися чим заманеться. “Смотрите, у меня в 6 часов закончилось рабочее время – я с кем хочу, с тем и встречаюсь” – заявив Дубінський.
Раніше журналісти телепрограми “Схеми” помітили Олександра Дубінського на святкуванні дня народження бізнесмена Михайла Кіпермана. Там же в якості гостей перебували Ігор Коломойський та Ігор Палиця.
Нагадаємо, в листопаді 2019-го журналісти Bihus.Info знайшли у родини нардепа Дубинського 24 квартири і 17 автівок
Родина нардепа від “Слуги народу” Дубінського володіє двома десятками авто і має цілу колекцію квартир в Києві
Ексжурналіст та нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський і його родина протягом останніх кількох років стали власниками загалом 24 квартир, 17 автівок, двох будинків і 70 соток землі на загальну суму близько двох з половиною мільйонів доларів. Офіційні доходи родини при цьому не могли дозволити купівлю такої кількості майна. Про це йдеться в сюжеті Олени Козаченко для телепрограми “Наші гроші” з Денисом Бігусом.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниПартнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.