ДСНС

Дитячий табір “Вікторія”: виховательку засудили, директор - на лікарняному, інспектора - під домашній арешт, начальника ДСНС - ще судять

26.04.2018

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
Восени минулого року у дерев’яному корпусі дитячого табору “Вікторія”, де відпочивали 42 дитини, сталася пожежа. У вогні загинуло три дівчинки. За кілька днів після трагедії слідчі затримали трьох осіб, а через кілька місяців про підозру повідомили ще двом пожежникам.

НАБУ перевіряє начальника департаменту ДСНС за фактами збагачення

06.04.2018
Детективи Національного антикорупційного бюро перевіряють начальника Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександра Щербаченка за фактами можливих незаконного збагачення, декларування недостовірної інформації та зловживання службовим становищем.

Головний пожежний інспектор Одещини отримав кримінальну справу за прихований Мерседес

12.01.2018
Прокуратура Одеської області відкрила провадження щодо заступника голови ДСНС Одещини Михайла Вовка. Передумовою для справи став не внесений у декларацію Mercedes GL 550 за мільйон гривень, який виявили у чиновника журналісти програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Головний пожежний інспектор Одещини приховав авто за мільйон

23.11.2017

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
Заступник голови ДСНС Одеської області Михайло Вовк не вніс до декларації автомобіль Mercedes GL 550, вартістю щонайменше мільйон грн. Згідно офіційному реєстру транспортних засобів України, цю автівку пожежник придбав ще у 2012 році.

Пожежні зафіксували вбивчі порушення у таборі “Вікторія” за 3 місяці до пожежі

22.11.2017

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
Інспектори ДСНС два роки поспіль фіксували порушення в “Одеському міському дитячому таборі "Вікторія". Востаннє - за три місяці до пожежі. Про це йдеться у розслідуванні “Пожежна небезпека” Надії Бурдєй для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Родина голови ДСНС Одеської області заробляє на пожежній сигналізації та отримує мільйонні подарунки

22.11.2017

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
Родина очільника ДСНС Одеської області Віктора Федорчака заробляє на протипожежних послугах, а сину пожежника декілька тижнів тому 86-річна бабуся подарувала Land Cruiser 200, йдеться у розслідуванні Надії Бурдєй “Пожежна небезпека” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Пожежна небезпека: справжні причини трагедії в дитячому таборі (розслідування)

21.11.2017

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
Новенький, щойно відреставрований “Одеський міський дитячий табір "Вікторія". Узбережжя Чорного моря: дерев’яні зруби-корпуси, спортивні майданчики, новий стадіон та чисте морське повітря. Табір, яким пишався мер Одеси Геннадій Труханов. Червону стрічку на відкритті тут перерізав сам Президент. За три місяці “Вікторію” закриють, територію арештують, а на паркані з’являться траурні стрічки та дитячі іграшки.

Порошенко зробив генералом фігуранта розслідувань "Наших грошей"

29.08.2017
Петро Порошенко присвоїв звання генерала-майора Олександру Щербаченку – директору одного з департаментів ДСНС, який неодноразово "засвітився" в антикорупційних розслідуваннях програми "Наші гроші".

ДСНС вичерпало поточну корупційну схему з АЗС та згадало про нереалізовану стару оборудку

13.02.2016

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
З початку 2015 року інспектори ДСНС подали понад 20 позовів проти АЗС. Вимагають встановити на автозаправочних станціях автоматизовані системи раннього виявлення.

Пожежний бізнес родини заступника голови ДСНС Полтавської області

10.02.2016

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
Батько діючого заступника керівника обласного управління ДСНС Полтавської області Олега Горбенко – Микола Горбенко – є співзасновником компанії «Українська протипожежна індустрія».