“Докази для воєнного стану з’явилися тільки після нападу на моряків”, – нардепка Порошенка
Воєнний стан в Україні можливо було запровадити лише після того, як наприкінці 2018 року росіяни напали на українські судна в Керченській протоці. Таке переконання висловила народна депутатка від партії “Європейська солідарність” Софія Федина в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.
“В кінці 2018 року з агресією Московської федерації (саме так Софія Федина називає РФ – ред.) в Азовському морі проти наших моряків ми отримали чітко доведений факт того, що це є агресія Московської федерації. До того ми цього не мали”, – сказала Софія Федина.
Трохи згодом вона додала уточнення:
“Тут ми мали прямі і беззаперечні докази, які сприйняла світова спільнота. Тут не було жодного сумніву. До того часу ми збирали ці докази. Але, якщо ви слідкували за засіданнями Генеральної асамблеї ООН і Ради безпеки, то там, на жаль, не було однозначного трактування”.
Саме тому, за її словами, лише наприкінці 2018 року з’явилися умови, за яких в Україні можна було запроваджувати воєнний стан. Відтак народна депутатка визнала, що помилялася, коли закликала до запровадження воєнного стану ще влітку-восени 2014 року.
“На той момент я не знала всіх деталей, і я помилялася”, – сказала Софія Федина.
Нардепка від “ЄС” пояснила, що у 2014 році запровадження воєнного стану було б рівнозначним оголошенню війни РФ, не маючи при цьому достатніх для міжнародної спільноти доказів, що саме Росія напала на Україну.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниВерховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави
Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.
ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ
За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.
Як росіяни обстрілювали мирних мешканців на Чернігівщині
Першого квітня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про відновлення контролю над […]