Дитячий світ: Мальдіви та Гуччі дітей посадовців

Діти високопосадовців, суддів чи СБУшників як і будь-які діти полюбляють ділитись в соцмережах своїм життям. І стиль цього життя цілком достатній для характеристики “золота молодь”, йдеться у розслідуванні Анатолія Остапенка “Дитячий світ” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.
Дитячий світ: Мальдіви та Гуччі дітей посадовців

АНАТОЛІЙ

ОСТАПЕНКО

Всі тексти автора

Костянтин Бриль - голова Запорізької облдержамістрації. Єдиний в Україні голова ОДА, декларація якого не опублікована у вільному доступі на сайті НАЗК. Ніби то Бриль не лише очолює область, а й діючий співробітник спецслужби. Та те, що неможливо побачити в декларації секретного губернатора, є в інстаграмах його дітей.

Костянтин Бриль - голова Запорізької ОДА

Його діти – активні користувачі соціальних мереж. Вони часто діляться з друзями фотографіями зі своїх подорожей в instagram. Восени минулого року дві доньки Костянтина Бриля – Христина та Валерія відпочивали на гірськолижному курорті.

 

Доньки голови ОДА відпочивають на гірськолижному курорті Куршевель у Франції

Завдяки серветці на фото ми можемо ідентифікувати готель, в якому відпочивали діти запорізького губернатора. Це п’ятизіркова Annapourna, що знаходиться в відомому гірськолижному курорті Куршавель. Приблизна ціна такої подорожі складає 6500 євро.

Родина Брилів п'є шампанське в готелі "Annapourna" у Куршевелі

В інстаграмі Христини Бриль також є фотографія з Маямі. Панорама на фоні – вид з вікна п’ятизіркового готелю Ritz-Carlton, який розташований біля узбережжя Атлантичного Океану. Приблизна ціна за тиждень проживання в цьому готелі – від трьох з половиною тисяч доларів.

Влітку минулого року родина Брилів відпочивала у Франції. Голову Запорізької ОДА можно ідентифікувати за допомогою браслету та годиннику, який потрапив на знімок.

Костянтин Бриль та його родина на відпочинку у Франції

З відпочинку на Лазурному березі Христина викладала фото з приватної яхти та прогулянки по Монте-Карло та Монако.

Також в минулому році Брилі побували на Мальдівах. За допомогою цього знімку ми можемо ідентифікувати готель.

Фото з Інстаграму Христини Бриль

Це п' ятизірковий готель на мальдівських островах Sun Aqua Vilu Reef.  Вартість відпочинку в такому готелі коштує приблизно 11 тисяч доларів.

Готель Sun Aqua Vilu Reef

Також Христина та Валерія в минулому році відпочивали в одному з найдорожчих готелів Туреччини – D-maris. Ціна за тиждень відпочинку може сягнути 11 тисяч доларів.

Готель D-maris - один з найдорожчих у Туреччині

Крім фотографії з відпочинку, діти Костянтина Бриля позують на знімках в одягу люксових брендів.

Нижче на фото: сумка Louis Vuitton - від 4 тисяч доларів, рюкзак та сумка Saint laurent - 3500 доларів, сумка Chanel boy - від 4 тисяч доларів, Сумка Dior Lady - від 3 тисяч доларів.

У родини Бриля є мисливські угіддя під Києвом, будинок на 600 квадратів та кілька будинків на березі Чорного моря, а 70-річна мама-вчителька спецгубернатора їздить на новому Range Rover.

Віктор Голубєв - 26-річний помічник судді Вищого адміністративного суду Галини Голубєвої. Галина не тільки керівник, а й мати Віктора.

 

 Інстаграм-сторінка Віктора Голубєва

Посаду у суді Віктор отримав у 23 роки, відразу після інституту.

Галина Голубєва - суддя Вищого адміністративного суду України

У 22 Голубєв сідає у Hyundai Santa Fe 2013 року випуску ціною у 30 тисяч доларів. В декларації за 2014 рік вказана квартира на 200 квадратних метрів, яку мати отримала від суду.

Автопарк помічника судді Віктора Голубєва

Син та помічник судді  нещодавно повернувся з подорожі Італією. Відпочив на курорті Річчоне та Равенна. Сфотографувався в Римському колізеї.

Віктор Голубєв в Італії

В березні цього року Голубєв відпочиває у Домінікані, в п'ятизірковому Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe. Готель розташований в одному з десяти найкращих пляжів світу Баваро.

Відпочинок у готелі класу 5+ з власним полем для гольфу та всесвітньо відомим спа-центром коштує майже 4 тисячі доларів.

Готель Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe

Син судді Деснянського районного суду Андрій Грегуль теж полюбляє ділитись фотографіями в соцмережах. За декілька місяців до повноліття він викладає в instagram фото з Lexus LX470.

У коментарях друзі Андрія вітають його з автівкою. Втім його батько – суддя Деснянського районного суду міста Києва Олег Грегуль каже, що Lexus належить “хлопцю двоюрідної сестри Андрія”, а в того на момент фото навіть не було водійського посвідчення.

Олег Грегуль - суддя Деснянського районного суду міста Києва

Крім автівки Андрій Грегуль викладав фотографії з подорожей. За останні два роки родина судді відвідала Арабські Емірати, Ізраїль та Туреччину. Згідно з декларацією Олега Грегуля, родина живе лише на його заробітну платню.

Де відпочиває родина директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Олександра Щербаченко, журналістам допоміг дізнатись його син, Тимур Щербаченко.

Тимур Щербаченко

Журналісти “Наших Грошей” вже звертали увагу на діяльність самого Олександра Щербаченка, а саме на подарунки у вигляді нерухомості  членам його сім’ї та зв’язки його близьких до фірм пов’язаних з ДСНС.

Олександр Щербаченко - директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям

В автопарку Щербаченків Audi Q7 2008 року випуску та Range Rover у безоплатному користуванні. Це авто не з'являлось у паперових деклараціях чиновника, але вже давно присутнє на фотографіях доньки Олександра.

Донька Олександра Щербаченка в салоні Range Rover

Нещодавно син Олександра Тимур, почав вести свій відеоблог - виклав в мережу youtube відео з відпочинку в екзотичній Північній Америці, а саме Коста-Риці. Проте згодом канал з усіма відео видалили.

Відпочивала родина в готелі Flamingo Beach Resort на самому узбережжі Тихого Океану. Там вони зустрічали новий 2017 рік. Такий відпочинок міг коштувати родині Щербаченків майже 4500 тисячі доларів.

Готель Flamingo Beach Resort в Коста-Риці

За нашою інформацією з 2008 року родина Щербаченків відпочила в Арабських Еміратах, Тайланді, Німеччині та Єгипті.

Соцмережі дітей держслужбовців - ще один доказ хороших менеджерських здібностей посадовців.

Невеликі зарплати вони можуть конвертувати в заможний стиль життя та відпочинок у найкращих курортах по всьому світу.