Депутат Ромео із 63 квартирами і BMW за $2 тис отримав кримінальну справу

За заявою юристів “Тисни” (Bihus.Info), Чернівецька прокуратура відкрила справу щодо Ромео Скрипи - депутата Чернівецької міськради від БПП. Підставою для старту провадження стали прихований бізнес і далека від реальності вартість авто.
Депутат Чернівецької міськради Ромео Скрипа став відомим через те, що за рік поповнив свою декларацію 63-ма квартирами.
Як повідомляли активісти Громадського руху Чесно, представник фракції БПП Солідарність в один день придбав 31 квартиру, 6 машиномісць та 2 нежитлових приміщень. А трохи згодом купив ще 32 квартири.
Втім, кримінальну справу депутат отримав через інший “сюрприз” в декларації – BMW X6, яку його дружина придбала за 45 тисяч гривень, в той час як ціна за таку модель на ринку складає від 38 до 46 тис доларів США.
Крім того, у декларації Ромео Скрипи відсутня інформація про доходи від компанії ТОВ “БУД.ІН.КОМ” (в якій Скрипа має внеском до статутного капіталу) і ТОВ “Мед Палас”, де його дружина є керівником і співзасновником із внеском у півмільйона гривень.
Із вищезазначеною інформацією юристи “Тисни” (Bihus.Info) звернулись до правоохоронних органів, внаслідок чого розпочато розслідування за статтею 366-1 “Декларування недостовірної інформації”.
Нагадаємо, раніше аналітики проекту “Декларації” повідомили, що протягом 2017 року чиновники стали власниками нерухомості на 2,3 млрд гривень. А абсолютним рекордсменом за кількістю нової нерухомості став депутат Чернівецької міськради Ромео Скрипа.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниПоліція розслідує захоплення прибережної зони в Миколаєві – юристи проєкту “Свої Люди”
Юристи проєкту “Свої Люди” спільно з журналістами Центру журналістських розслідувань добились відкриття 5 справ щодо передачі в приватну власність земельних ділянок біля річки в Миколаєві.
Житло на колесах та одинокі вовки: типові деклараційні порушення і що з ними робити
1 квітня для українських чиновників закінчився строк подання електронних декларацій за 2020 рік. За інформацією НАЗК, за період кампанії декларування до Реєстру надійшло майже 800 тис декларацій. Які ж найпоширеніші помилки та порушення в деклараціях вчиняють посадовці? І що робити, якщо ви помітили таке порушення? Пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.
Оточення Коломойського через художницю з Черкас “відкусило” в держави третину мільярда на вугіллі
Компанія “Укрвуглезбагачення груп”, яку нове керівництво державного підприємства “Центренерго” звинуватило в перепродажі вугілля з держшахт і боргах перед шахтарями, пов’язана з оточенням олігарха Ігоря Коломойського. На схемі з посередництвом фірма встигла “відкусити” в держави більше 300 мільйонів гривень.