Новини

Денис Бигус запустил каталог владельцев самого дорогого жилья ы Украине

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Журналист Денис Бигус и его «Канцелярская сотня» запустили обновленный проект […]

Журналист Денис Бигус и его «Канцелярская сотня» запустили обновленный проект «ГарнаХата» – онлайн-каталог владельцев самого дорогого жилья в Украине. И это отнюдь не сайт для желающих удачно выйти замуж: главная цель проекта – сравнивать стоимость недвижимости с декларациями политиков и чиновников, а в случае несоответствия принимать меры. 

О запуске проекта «ГарнаХата» Денис Бигус написал в своем «Фейсбуке».

«Строили мы строили, и наконец… Точнее, чиновники строили, а мы искали. Новая, обновленная и дополненная «ГарнаХата». Каталог владельцев самого дорогого жилья Украины.

Не Киева, а Украины. Элитные жилые комплексы, закрытые коттеджные городки, застройка Печерских холмов, земельные участки в Пуще-Водице, высотки на Одесской набережной. И их владельцы, среди которых мы с вашей помощью надеемся найти чиновников, прокуроров, депутатов. И сравнить эту недвижимость с их декларациями.

Сайт теперь постоянно, практически ежедневно, обновляется. Киев, Львов, Харьков, Ровно, Одесса. Завтра – Запорожье. Пожалуйста, посмотрите списки. Увидите ФИО чиновника или родственников его – жмите «Я знаю цього тіпа» в верхнем меню и пришлите нам заметочку.

Кстати, если вы готовы помочь нам со вскрытием владельцев «элитки» в вашем городе – напишите мне в личку». 

По-моему, отличный проект, впрочем, как и все, за что берется Бигус.

Муся

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Партнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука

   Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

   Новини

   Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників

   Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.

   Новини

   Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка

   14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.