декларації

Зброя, годинники та чверть мільйона доларів готівки – Костянтин Бриль оприлюднив е-декларацію

23.05.2017

АНАТОЛІЙ

ОСТАПЕНКО

Всі тексти автора
Після звільнення з лав СБУ голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль оприлюднив електронну декларацію. За минулий рік він задекларував 269 тисяч гривень зарплати - 78 тисяч в СБУ, та 191 тисячу – на посаді голови Запорізької ОДА.

Головного податківця Запоріжжя відсторонять з обох займаних посад

20.05.2017
Генеральна прокуратура призначила службове розслідування стосовно начальника ГУ ДФС у Запорізькій області, виконувача обов'язків начальника ГУ ДФС у Київській області Олексія Кавиліна.

«Наші гроші. Львів» виграли суд в СБУ у справі паперових декларацій

19.05.2017
Львівський окружний адміністративний суд 18 травня задовольнив позов журналістки сайту «Наші гроші. Львів» Юлії Костюк до Служби безпеки України у справі про відмову в наданні декларацій про доходи керівництва обласного управління СБУ.

Євдокимов-молодший: незадекларований бізнес і Range Rover з мотоциклом по занижених цінах

18.05.2017

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Старший оперуповноважений Індустріального відділення поліції ГУНП у Дніпропетровській області Сергій Євдокимов задекларував люксовий позашляховик Range Rover і мотоцикл Suzuki GSX1300R із заниженими цінами, а також не вказав інформацію про бізнес, повідомляє проект “Декларації”.

Університет Драгоманова здає доньці ректора приміщення за заниженою в 20 разів ціною

18.05.2017
«Інститут екології, економіки та права» орендує в центрі Києва приміщення Національного педагогічного університету імені Драгоманова за 3,5 грн/кв м на місяць, що в 20 разів від плати інших орендарів.

Дмитро Чаплинський — про те, як IT-засоби допомагають боротися з корупцією

17.05.2017

ДМИТРО

ЧАПЛИНСЬКИЙ

Всі тексти автора
Дмитро почав займатися програмуванням в 11 років, пізніше виграв кілька спеціалізованих CAD/CAM/CAE змагань. Він захоплюється питаннями штучного інтелекту, обробкою природної мови (NLP), нейронними мережами, мовами програмування JavaScript і Python.

ЛендКрузери на мамах, невідомий бізнес та прощені борги: хто пройшов співбесіди до Верховного суду

16.05.2017

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Кандидати із сумнівними статками, зв’язками та поведінкою успішно пройшли етап співбесіди у конкурсі на посаду до Верховного суду України, йдеться у репортажі Марини Ансіфорової для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.