Чи з’являться таун-хауси в «зеленій зоні» Кропивницького

На останній сесії міської ради Кропивницького, яка відбулась 11 червня, депутати підтримали оголошений з голосу проект рішення щодо зміни цільового призначення ділянки по проїзду Підлісному, 2. Свої голоси «за» віддали 23 з 29 зареєстрованих в залі депутатів. Про це йдеться в розслідуванні Павла Лісниченка в рамках спільного з Bihus.Info проекту “Лабораторія викриттів”.
Відповідний документ фактично дає старт процесу зміни цільового призначення та подальшої забудови ділянки площею понад 6 гектарів, що знаходиться в лісопарковому масиві міста. Лобістом прийняття рішення став депутат від фракції «Опозиційний блок» Максим Линченко до якого буцімто звернулась місцева фірма ТОВ «Желен і К», яка орендує цю ділянку ще з 2011 року. На згаданій території підприємство планує звести комплекс таун-хаусів.
Наразі підприємство вже встигло оформити містобудівні умови та обмеження і навіть зареєструвати повідомлення про початок будівництва. Однак, як пояснили посадовці міської ради, що в один голос відхрещуються від прийнятого рішення, навіть наявні документи не дозволяють розпочати «Желен і К» забудову території вже завтра.
Повний текст розслідування можна прочитати тут.
Розслідування Павла Лісниченка. Створено за підтримки регіонального проекту “Лабораторія викриттів” від Bihus.Info.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниBihus.Info дізнались першу версію цін ще одного постачальника продуктів армії
Редакція Bihus.Info отримала видаткові накладні і копію контракту, укладеного Міністерством оборони на постачання продуктів військовим у 2023 році із ТОВ “Гарна справа”.
Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука
Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.
Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів
Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.